2410
2553

سلام خانمای گل خیلی اعصابم خورده نزاشت برم پیش دانشگاهی گف نمیخاد ومیخای درس بخونی چیکارحتی اگه دکتراهم بگیری بایدبزاری زیربالشت سرت من نمیزارم برم کار. حالاچندسال پیش میخاستم برم کلاس ارایشگری گف بزاربچه بزرگ بشه بره مدرسه بعد حالاکه امسال دخترم دیگه میره مدرسه میگم بزار برم بازم بهونه ها بی خودمیاره که میخای بری چیکارو ازاین حرفا خیلی گریه کردم خیلی چرا من خودم حق انتخاب ندارم برازندگیم خدایا زنا خیلی بدبختن😭😭یامن فقط اینجوریم🤦‍♀️🤦‍♀️

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو برای سر کار رفتن که نمیخوام برم مدرسه. می‌خوام تو درسا به بچه ها کمک کنم .خرش کن 

اگرخر نشد یواشکی بخون

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2456

مگه تو دوران نامزدی و عقد نمیفهمین عزیزم مرد چطوریه! 

کسی ک انقدر حساسه و از محدود شدن بدش میاد باید حواسش جمع باشه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2714

زنا بدبخت نیستن بستگی به انتخاب شریک زندگیت داره چقدر آدم باشه

که متاسفانه این مورد...

بگو برای سر کار که نمیرم می‌خوام تو درسا به بچه ها کمک کنم .خرش کن  اگرخر نشد یواشکی بخون

نهدرسوکه چندسال چون اینجوری گف گفتم ولش کن یهوبرم این همه نزاره الان میخام برم ارایشگری نمیزاره

زنا بدبخت نیستن بستگی به انتخاب شریک زندگیت داره چقدر آدم باشه که متاسفانه این مورد...

من وقتی امدخاستگاری هرچیگفتم گف باشه. امروز گفتم خاکبرسرم که به حرف تواعتمادکردم 

نهدرسوکه چندسال چون اینجوری گف گفتم ولش کن یهوبرم این همه نزاره الان میخام برم ارایشگری نمیزاره

حالا تو برو درستو بخون به کار فکر نکن 

آدمها عوض میشن تا تو پیش‌دانشگاهیتو تموم کنی و مدرک بگیری وبری دانشگاه کلی وقت هست 

هدر نده جوونیتو برو درس بخون حتما

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706