2733
2734
عنوان

افزایش قد

| مشاهده متن کامل بحث + 204633 بازدید | 1468 پست
دختر من ۲ماه دیگه ۱۴ سالش میشه قدشم ۱۵۳ ساعت خوابو اصلا تا وقتی خودم دیگه صدام دربیاد ورزشم اصلا ا ...

دریا جان بالاخره چارشنبه مرخصی گرفتم ساعت 11 بردمش پیش دکتر حجامت ، یه مشت داروی گیاهی داد و بعد تجویز حجامت عام، قدش هم گرفت 155  وزن 48،  از اتاق که اومدیم بیرون گوفت عمرا هیچ کدوم از داروهاشو نمیخورم ، داروهای خاصی هم نبود، برای جوشای صورتش ، دارو برای کبدش برای تقویت معده!!! راستش خودم هم اعتقادی به داروهاش نداشتم گفتم اوکی، اما برای حجامت حاضر نشد وقت بگیرم براش     

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقده عصابی بودم که هیچی نگفتم ، اومدیم خونه به باباش سپردم که راضیش کنه بهم خبر بده که گفت ، برای دو هفته دیگه بعد از امتحاناتش گفته میرم حجامت، شاکی شدم گفتم نخیر باید راضیش کنی به همین هفته و خودش هم بیاد بهم بگه ، دوهفته دیگه دیره، اینم شانسو اقبال من، میگه قدم خوبه چیکار من داری   

2731
بهش‌میگم‌اما‌شب‌زود‌نمیخوابه‌ یعنی‌اصلاً‌نمیتونه‌زود‌بخوابه‌خوابش‌نمیبره

برنامه خوابش ، تنظیم لازم داره، اگه قد براش مهمه کمکش کن، من که شامو زود میدم، ساعت 10 خاموشی اما دریغ ... وقتی میگه قدم خوبه چی بگم؟

2738
من ۱۴ سالمه کلاس هشتمم قدم ۱۶۰ هست😭خیلی رنج می برم..دخترتون و درک میکنم.احتمالا بعد از امتحانات دکت ...

مهتا جونم قد 160 هم خوبه ها، چرا رنج میبری آخه، خوب بلندتر بشی بهتره که مطمئنم تو سنی هستی که باز هم جا برای رشد داری، دختر من با 155 قد میگه خوبه چرا بهم گیر میدی

مهتا جونم قد 160 هم خوبه ها، چرا رنج میبری آخه، خوب بلندتر بشی بهتره که مطمئنم تو سنی هستی که باز هم ...

من از تابستون پارسال تا الان قدم حتی یه سانت هم رشد نکرده😭همکلاسیام که قدشون ازم کوتاه تر بود الان من خجالت میکشم کنارشون وایسم 😭اونا قدشون رشد کرد ولی من نه

ممکنه بخاطر این باشه که زود پری شدم؟تابستون کلاس پنجم من پری شدم

در سکوتم صداییست**دلی باید که دریابد
وا چرا منم هم قد شمام خجالت نداره افتخار داره،

آخه ۱۸۶ هم زیاده .وقتی تو خیابون از کنارت رد می شن اندازه شونه هاتن .

من دوست داشتم ۱۷۵ باشم.

ولی کلا قد بلندی خوبه ولی ن خیلی بلند

2706