2726

اره من یکی رو سراغ دارم عالیه همه چیزو درست میکنه 

قربونش برم بس که خانوم خوبیه 

اینم شمارشه *********

(از این قبیل پستا دوست داری که در بهترین حالت جیبتو خالی میکنن و بدترین حالت روح و روانتو بهم میریزن؟؟؟؟؟)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حماااااقت

این موضوعات ممنوعه تو سایت

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

منم ی مدت دنبال این چیزا بودم و پیدا کردم ولی بشدددت روح و روانم بهم ریخت و اولش هرچی گفت درست بود ولی خودم تغییرش دادم چیزایی ک گفت واقعیت در نیومد

پیج لباس دارم تقریبا همه لباسا زیر دویست هزار تومن و ارسال رایگان هست 
دعا نویس که نه ولی یه طالع بین رفتم همه چیمو گفت لامصب . حتی گفت نوبت دندونپزشکی داری 😑😑💄

حتما مث مینو بوده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
تو ظاهر شاید موفق باشه ولی این کار اخر عاقبت نداره

والا سنش خیلی زیاده هیچیش نمیشه

کاش میشد شاید از دستش راحت میشدیم

فعلا که خدا بدجور بهش میدون داده،هر چی بخواد خدا فوری بهش میده

والا سنش خیلی زیاده هیچیش نمیشه کاش میشد شاید از دستش راحت میشدیم فعلا که خدا بدجور بهش میدون داده ...

همه چیزو با چشم نمیشه دید که

کسی که. دعا میگیره (ذکر و ایه قرآنی منظورم نیست ) یعنی خدا قدرت و حکمت تو هیچی نیست 

تو صلاح منو نمیدونی من میرم پیش یه ادم معلوم الحال (اکثرشون آدمایی هستن که ظاهرشون نشون میده چین ).تا زندگیم خوب شه به جای این که به حرف تو گوش بدم و از راهش بیام وارد بی راهه میشم و...

2706