2410
2553
عنوان

خانمای گل واس خرید هدیه راهنماییم کنید لطفا😍🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 41 پست

بهش رحم کن تو این کرونایی نرو. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تندیس شام آخر داوینچی هست برنزه یا شبه برنزه نمی دونم؛ یه همچین چیزی دکوری قشنگی میشه.. کلاً تو مغازه های دکوری و تزئینی چیزای خوبی پیدا میشه.. گلدون پتوس هم خوبه اگه نداره نگهداریش هم آسونه

2720
تهران نیستم متاسفانه مورد اعتماده؟؟

اره عزیزم خودم مدیرش هستم ارسال هم دارم خیالتون راحت ...اگه تهران اقوام دارید بفرستم برای اونا چک کنن بعد پول رو تسویه کنن

کانال لوازم دکوری اشپزخانه داریم تسویه درب منزلهhttps://t.me/leyyyp/284...روش کپی کنید میزنه تلگرام وارد میشید
اره منم همین مد نظرمه منتها نمیدونم دکوری چی بگیرم چی الان مده چی قشنگه بلد نیسم🙄

ظرف سرو بامبو مدلای مختلف داره من دوست دارم از اونا هم مصرفیه هم تزئینی

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2714
میگم طرف خاهرمه ۱ ساله ندیدمش هلاک همیم خودش دعوتم کرده

گفتی مثل خواهر. پس به خودت رحم کن. کرونا خواهر و مادر نمیشناسه. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من ی نگا میندازم اگ چیزی پسندیدم بهتون میگم

تازه اینستا زدم همه ی وسایلا رو نزاشتم ..حالا شما یه نگاه بنداز ضرر نمیکنی

کانال لوازم دکوری اشپزخانه داریم تسویه درب منزلهhttps://t.me/leyyyp/284...روش کپی کنید میزنه تلگرام وارد میشید
ممنون ولی من نمیتونم چند سال منتظر بمونم که ایا کرونا تشریف میبره ک من خاهرمو ببینم یا ن😐

متاسفم کرونا شوخی نداره. هفته پیش پسرخاله شوهر من جوون و ورزشکار به خاطر یه سهل انگاری مادرش جونش رو از دست داد. مواظب باش بی صبری و بیطاقتی برای دیدن یه دوست باعث پشیمونیت نشه

متاسفم کرونا شوخی نداره. هفته پیش پسرخاله شوهر من جوون و ورزشکار به خاطر یه سهل انگاری مادرش جونش رو ...

خدارحمتشون کنه

من همین چند روز پیش بین هزار نفر ادم کنکور دادم

اونوقت جونم در خطر نبود؟😑 چرا کسی حمایت نکرد اونوقت

ب هرحال ممنون از هشدارتون دوست عزیز😘 

2706