2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم الان داشتم درمورد عطر سرچ میکردم دیدم شما گفتید نایت دلوکس دارید

من میخواستم میدنایت دلوکس بخرم

برند دلوکس کیفیتش خوبه؟ رد بو و ماندگاری داره؟

از اون مدلا که همه بپرسن عطرت چیه

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁
2720
سلام عزیزم الان داشتم درمورد عطر سرچ میکردم دیدم شما گفتید نایت دلوکس دارید من میخواستم میدنایت دلو ...

سلام عزیزم راستش من ۴ بار تا حالا باز همون نویت دلوکس رو خریدم خیلی وقتا دوستامم استفاده میکردن ازشون میپرسیدن چه ادکلنی استفاده کردن خلاصه بوش خیلی خوبه البته میدنایتو تا حالا استفاده نکردم 

موندگاریشم خوبه ب شرطی ک اصلش باشه ینی من همیشه لباسام بو همین عطرو میداد دیگه 

خدا بزرگه㋛✿
سلام عزیزم راستش من ۴ بار تا حالا باز همون نویت دلوکس رو خریدم خیلی وقتا دوستامم استفاده میکردن ازشو ...

مرسی عزیزدلم 

میگن نایت دلوکس مشابه لانکوم لانویت ترزور هست شما عطر اورجینال لانکوم رو داشتید که واقعا همون بو رو میده یا نه؟

دودلم برای خرید همین مدل نایت،چون نتی سفارش میدم نمیتونم قبلش بوش کنم،بوی تند نداره؟

2714
مرسی عزیزدلم  میگن نایت دلوکس مشابه لانکوم لانویت ترزور هست شما عطر اورجینال لانکوم رو داشتید ...

منم همیشه از جزیره قشم میگیرم جایی ندیدم ازش بیارن جاهای دیگه هم بهم لانکوم رو پیشنهاد دادن ک مشابه بوش باشه ولی تا حالا از لانکوم استفاده نکردم ببینم چطوره

خدا بزرگه㋛✿
منم همیشه از جزیره قشم میگیرم جایی ندیدم ازش بیارن جاهای دیگه هم بهم لانکوم رو پیشنهاد دادن ک مشابه ...

خیلی ممنونم که جواب دادید عزیزم 

❤🌺😘😘😘