2737
2734

من مشاور بیمه هستم ،هر سوالی راجب بیمه عمر و سرمایه باشه در خدمتم عزیزان...

پیج کاری من هم میتونید برید سر بزنید

mrs_babakhani

خوشحال میشم اعتماد کنید و راهنمایی کنم⁦✌️⁩😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام شوهرم بیمه عمر ۱۰ ساله بیمه کوثر داشت الان سال ۱۲ ام هست هنوز داره پرداخت میکنه چرا تقاضای وام از بیمش کرد با سود ۲۵ درصد براش وام رو حساب کردن 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
با این تورم که اصلا با عقل جور در نمیاد بیمه عمر.سکه هر ۱۰ سال ۱۰ برابر میشه.و ارزش پول یک دهم مگه ب ...

عزیزم بیمه تخصصی نرخ تورم محاسبه میشه،بخاطرهمینه سالانه ضریب افزایشی حق بیمه لحاظ میشه

سلام شوهرم بیمه عمر ۱۰ ساله بیمه کوثر داشت الان سال ۱۲ ام هست هنوز داره پرداخت میکنه چرا تقاضای وام ...

یعنی واسه بازپرداخت گفتن ۲۵٪؟؟؟؟؟

این اصلا منطقی نیست ،چون اصل باز پرداخت دوباره باید برگرده رو ذخیره ریاضی خود بیمه گذار.نهایتا ۴٪

2738
سلام شوهرم بیمه عمر ۱۰ ساله بیمه کوثر داشت الان سال ۱۲ ام هست هنوز داره پرداخت میکنه چرا تقاضای وام ...

دو سال یکبار ۹۰٪موجودی رو بیمه گذار می‌تونه وام دریافت کنه بدون ضامن ،چک یا سفته البته این شرایط بیمه تخصصی باران هستش

خیلی کار عاقلانه ای انجام دادی عزیزم چشم

ولی از خیلی کم شروع کردم که بیست سال راحت بتونم پرداخت کنم و بعدش بازنشسته بشم 

البته اون سی ساله برام نوشت گفت هروقت بخوای میتونی بازنشسته بشی 

شغلم برام زد که بعد 15سال از کارافتادگی نمیدونم چی بگیرم؟اون چیه؟

همش فکر میکنم چون خیلی کم پول دادم ارزشی نخواهد داشت

البته گفت میتونی زیادکنی هروقت خواستی 

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .
عزیزم بیمه تخصصی نرخ تورم محاسبه میشه،بخاطرهمینه سالانه ضریب افزایشی حق بیمه لحاظ میشه

تورم ۴۰۰ درصد که مطمئنا نه . چون بعد ده سال بیمه عمرم ۱۵ ملیون شده اگه همون پولارو سکه خریده بودم الان یک ملیارد بود

تورم ۴۰۰ درصد که مطمئنا نه . چون بعد ده سال بیمه عمرم ۱۵ ملیون شده اگه همون پولارو سکه خریده بودم ال ...

برا قیمت سکه و طلا هم تضمینی نیست،در مقابل گم شدن،سرقت رفتن،کم کردن اونها هم تضمینی نیست،و اصل مهم طلا و سکه پوشش درمان،غرامت فوت،کمک هزینه ازدواج و تحصیل،وام....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ندارن که،دارن؟؟؟؟؟

اگه اعتمادی به این بیمه ها نیست چرا مردم ۳۰سال هزینه پرداخت میکنن برا تامین اجتماعی و خدمات و..‌‌‌.این همون بیمه آیه که شخص ثالث ماشین و ضمانت می‌کنه