2703
2553

بچه های کرجی یااونای ک عروس کرجیاشدن لطفابگیدرسمشون چیه براخواستگاری مهریه طلا

جهیزیه ..نشون ...ک چیا مهر میکنن چیابرانشون میبرن میشه بگید

كرج ٧٢ ملته، هركس يه رسمي داره و متعلق به يه جايي هستن، من و همسرم كرجي هستيم ولي جفتمون ترك هستيم

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کلارسمشون بابت اینچیزانمیدونید

ميگم كه، هركس يه جوره، ترك داريم ، لر داريم، كرد  داريم، جنوبي داريم شمالي داريم، هركدومم طبق اداب و رسوم خودشون رفتار ميكنن، مثلا ما كل جهازو خودمون داديم و همسرمم ٥٠٠ سكه مهريه انداخت، همه ي مراسما و عيدي هارو هم طلا و گل و شيريني و لباس اينا اوردن

2720
ميگم كه، هركس يه جوره، ترك داريم ، لر داريم، كرد  داريم، جنوبي داريم شمالي داريم، هركدومم طبق ا ...

اها ایول خوبه پس..بعد جهیزیه همه چی بایدباشه تکمیل تکمیل 

کرجی کو خواهر من یه ریشه ای دارن مردم کرج ببین کجایین

۵ درصد کرجی هست ک اجدادش اینجا بودن  

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
کرجی کو خواهر من یه ریشه ای دارن مردم کرج ببین کجایین ۵ درصد کرجی هست ک اجدادش اینجا بودن  

خب بزرگ شده کرج هستن ..حالا اینای ک ۴۰سال ساکن کرجن براخواستگاری چجوررفتارمیکنن بنظرتون

اصلشون ببین کجایین

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2714
قم ولی ۴۰سال ساکن کرجن پسره کرجیه

همون رسم قمی ها رو ببین چیه

قم ولی ۴۰سال ساکن کرجن پسره کرجیه

ماهم كرج متولد شديم ولي در كل ترك هستيم، بستگي ب طرف داره كه چه جوري توافق كنن، ما خودمون خواستيم كه جهاز كامل باشه، ميتونه اينجوري هم نباشه

ببین چقدر سنتی هستن 

عروس داماد دیگشون یجور نفوذ کن توشون

دوستی

یا خواستگارع

2706