2726
عنوان

برای ۱۶۰۰ نفر آیت الکرسی میخونم

1679 بازدید | 436 پست

عزیزان برای ۱۶۰۰ نفر تا اربعین آیت الکرسی میخونم هر کسی حاجت و آرزویی داره لطفا بگه و اگر کسی رو میشناسید هم اسم بدید تا براشون بخونم... لطفا با تگ کردن دوستاتون بهم در ادا کردن نذرم کمک کنید💙 التماس دعا در این شب های عزیز💖

خواهشا این تاپیک رو بالا نگه دارید تا به تعداد برسه💚🙃

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترک 3ساله منم دعا کنید 🤲 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

حاجتام زیاد 

انقدر خدارو صدا کردم ک خودشم خسته 

اسمم عاطفه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

سلام

التماس دعا

لطفا براي برگشت آرامش به زندگيم دعا كن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706