2737
2734
عنوان

تجربه ی لاغر شدن من ....

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 62 پست

بچه ها درمورد ورزش هم باید ورزش کرد چون بدن ی سیستمی ک داره اینجوریه وقتی مدتی گشنگی بکشید خودشو وقف میده و سعی میکنه کالری کمتری بسوزنه ک مثلا کمتر گشنه بشید و اگه کالری کم سوخته بشع همون یکم غذایی رو هم ک بخورین جذب میشه

پس من توخونه درحد ۲۰ مین ک میشد دراز نشست می رفتم، حلقه میزدم یا اگه حوصله ورزش نداشتم می رقصیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری لاغر شدی انگیزشو چجوری داستی

انگیزشو ؟؟ خب من ی دخترم ۲۲ ساله بودم و مث ی زن ۴۵ ساله ک ۴ تا بچه داره خیکی بودم و شکمم آویزون بود

می رفتم بیرون نگاه دخترای هم‌سن خودم میکردم خیلی حسرت میخوردم ک‌چرا باید هیکلم مث زنای ۴۰-۵۰ساله ی چند زایمان کرده باشه و بقول معروف تینیج نباشم

2731
وزنم اومد واسه ۶۳  و هدفمم‌همین قد بود چون استخوان بندیم درشت بود و لاغر تر میشدم ی جوری میشدم

آفرين موفق باشى عزيزم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738
وزنم اومد واسه ۶۳  و هدفمم‌همین قد بود چون استخوان بندیم درشت بود و لاغر تر میشدم ی جوری میشدم

تو چه مدت اینقدرلاغرکردی؟ منم ۸۲بودم با استخوان بندی تقریبا درشت با همین روشی ک گفتی منهای ورزش و رقص..تو دوماه ۷کیلو کم کردم .هدفم ۶۰ هست

یا رب نظر توبر نگردد
2706