2737
2734
عنوان

وای اگ بدونیدچیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 25 پست
ن عزیزم ناراحت نیستم ک این چ حرفیه انسالا ب امام حسین قبول بشی برات صلوات فرستادم فدات شم..من ارخدام ...

چي از خداته ؟ اينكه باهاش ازدواجكني ؟😑😑

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چي از خداته ؟ اينكه باهاش ازدواجكني ؟😑😑

ن خونه رو ازخدامه چون موقعیتش ازهمه نظرعالی بود..ولی خب دروغ چرا خدایش پسرشم خوشگل باادب بود بگفته پدرش کاری و ماشین و خونه و پاک همه چی اوکی ب حق امام حسین همه خوشبخت شن منم جمع همه پسر دخترای جون

2738
مبارکه دیوارو نصب کنم یا زوده🤣

✋😂😂😂😂✋لهنتی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
ن عزیزم ناراحت نیستم ک این چ حرفیه انسالا ب امام حسین قبول بشی برات صلوات فرستادم فدات شم..من ارخدام ...

مرسی،إن شاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱