2726

برام دعا کنید عزیزان ❤

ممنونتون میشم

هر جور خودتون راحتید با دلای مهربونتون به حق این روز برام دعا کنید 

بچه ها برام دعا کنید اگر این خواستگار به صلاحمه(شناخت حتما)الان  به دعا نیاز دارم ) و زندگیم باهاش خوبه یه راهی جلو پام بذاره یا به یه اتفاق بیفته مطمئن شم

برای ازدواج و خوشبختیم دعا کنید لطفا🖤🙏

التماس دعا❤🖤🙏

40نفر هم دعا کنن با قلب مهربونشون ممنونتون🖤❤🙏

انشالله حضرت عباس و امام حسین خودشون هرچی به صلاحته رو پیش پات بزارن و خودشون هواتو داشته باشن

انشالله خوشبخت و موفق باشی🤲🏻🌸

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ان شاء الله اون نشونه ای که دلت میخواد خدای مهربون بهت نشون بده

اگر دوست داشتین برای حل مشکل ازدواج خودم و مشکل خانوادم دعام کنید اجرتون با امام زمان

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حضرت عباس و امام حسین خودشون هرچی به صلاحته رو پیش پات بزارن و خودشون هواتو داشته باشن انشا ...

الهی قربونت برم ممنونم عزیزم

یا آقا امام حسین و آقا حضرت عباس

الهی شما هم هرچی تو دلته حاجت روا بشی الهی امین ان شاءلله🙏❤🖤

2728
ان شاء الله اون نشونه ای که دلت میخواد خدای مهربون بهت نشون بده اگر دوست داشتین برای حل مشکل ازدواج ...

ممنونم عزیزم دلم ان شاءلله 

قربونت 🖤❤

چشم حتما 

ان شاءلله به حق حضرت عباس و آقا امام حسین به زودی یه ازدواج عالی داشته باشی که روز به روز غرق آرامش و خوشی باشه هر روزت بهتر از دیروز الهی امین 

ان شاءلله مشکل خانواده ات حتما به زودی با دستای معجزه گر و گره باز کن این عزیزان حل میشه توکل بر خدا

ان شاءلله ائمه ضامن همه ما باشن تو ایام عزا و عزیز و خدا حاجت خیره و صلاحمون رو بده 🙏🖤❤

ممنونم عزیزم دلم ان شاءلله  قربونت 🖤❤ چشم حتما  ان شاءلله به حق حضرت عباس و آقا امام ح ...

یه دنیا ممنونم بابت دعاهای قشنگت دل مهربونت

حال دلم خوب کردی 

خدا خیرت بده 

ان شاء الله هممون حاجت بگیریم 💙

خوشبخت و عاقبت بخیر بشی به حق سقای دشت کربلا 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
یه دنیا ممنونم بابت دعاهای قشنگت دل مهربونت حال دلم خوب کردی  خدا خیرت بده  ان شاء الله ...

فداتشم عزیزم

قربونت برم چقد خوشحالم کردی ان شاءلله همیشه حال دلت خوب باشه و ایام به کام به امید خدا

ان شاءلله عزیز🙏

ممنونم مهربونم توکل بر خدا ان شاءلله هر چی خیره و صلاحه 

🙏❤

فداتشم عزیزم قربونت برم چقد خوشحالم کردی ان شاءلله همیشه حال دلت خوب باشه و ایام به کام به امید خدا ...

فداتشم💖

توکل بخدا

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706