2726
عنوان

جمکرانم توصحن نیت کنین بیاین حاجتتون روا💚

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 33 پست
عزیزم اونجا چطوره منم اگه خدا بخاد بعداز ظهر میخام برم جمکران

گلم یکمی شلوغه ماداخل نرفتیم بیرون روفرش نشستیم زیر ستون ها

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم یکمی شلوغه ماداخل نرفتیم بیرون روفرش نشستیم زیر ستون ها

من تو مسجد نمیرم دلم تنگ شده برا جمکران

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
من تو مسجد نمیرم دلم تنگ شده برا جمکران

التماس دعا💚

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

استارتر اگر هنوز هستی اونجا من اسمم فاطمس لطفا توروخدا واسه منم دعا خدا صلاحمو در ازدواج با همین ک خودم میخوامش قرار بده وبهش برسم توروخدا خواهش میکنم دعام کنید🙏🏻🙏🏻😔😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
نائب الزیاره تون هستم الهی قسمت خودتون بشه💚

امضات خیلی قشنگه عزیزم😢😢😢

انشاالله به زودی آقامون امامام زمان تو مسجد جمکران مقتل خوانی کنن😭😭😭

اللهم عجل لولیک الفرج.... 

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

@فانتین    

عزیزم

الهی آمین💚

سلام عزیزم گفتی گزارش بزنین لایک کردم رفتم زدم بعد گفت ادرس مورد نظر یافت نشد 😔😔😔قسمتم نبوده انگار زیارت عاشورا .لایکو برداشتم که مدیون نشم

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2706