2726
عنوان

انقباضات ودلدردهای ادامه دار😓

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 49 پست

سلام عزیزم منویادته من همونی ام که گفتم بی بی چک بزار مثبت شد.منم ازمایش دادم مثبته شماگفتی پرستاری جواب ازمایشموبرات بفرستم میتونی بهم بگم

خدایاممنون کادویه تولدمو دادی😍😍😍😍👪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم منویادته من همونی ام که گفتم بی بی چک بزار مثبت شد.منم ازمایش دادم مثبته شماگفتی پرستاری ...

وای سلام چقدر خوشحال شدم مبارکه عزیزمن چندوقت نیومده بودم الان دیدم مثبتی ولی ۴۸ساعتی تکرارش کن ک دوبرابر شده باشه چقدر خوب حالت چطوره

خداخودش به موقع همه چیو میده بهت
2728
سلام استاتر خوبی منم یخورد دلدرد دارم ولی ادامه دار نیست تخمدونام تیر میکشن توهم همینطوری؟

سلام خوبی چند هفته ای؟من الان دیگ ۴ماهم ولی تا ۹هفته دلدرد هارو داشتم همش فکر میکردم پریود دارم میشم رفتم دکتر بهم شیاف پروژسترون داد خوب شدم

سلام خوبی چند هفته ای؟من الان دیگ ۴ماهم ولی تا ۹هفته دلدرد هارو داشتم همش فکر میکردم پریود دارم میشم ...

واقعا ینی برم پیش دکترم من درد پریودی خیلی ندارم همش تیر میکشه تخمدونام

من شیش هفته ام

به من گفت تاوقتی همراه خونریزی یالکه بینی نباشه طبیعیه ولی با این حال شیاف داد که جاش سفت شه چون من شبا ازدرد بیدارمیشدم عین دردای پریودی

2706