2726
عنوان

یعنی اونم...

151 بازدید | 11 پست

توروخدابیایددلداریم بدید

من ک طرفم دوس داشتم جداشدیم همش توفکرشم ی مدت یخیالش بودم دوروزه بدجورتوفکرشم بغض میگیرتم یعنی اونم داره ب من فک میکنه اخه مابراازدواج بود همیشه مبگفت تورومیخام ایشالاسال دیگه تومحرم مال هم بشیم جداشدیم ..توروخدایعنی اونم داره بهم فک میکنه درحدمرگ دل تنگشم دارم دق مرگ میشم براش طوری شدم ک میگم بهش پیام بدم ولی نمیدوم قبلا اینجورنبودم دوروزه یسره توفکرشم اگ قبلابودم نمیخاستم پیام بدم اماالان نمیتونم طاااااقت ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب این فک کن ک الان یکی رو داره کنارش

از زندگیت لذت ببر  بخدا دوس پسر بزرگ ترین اشتباه زندگی ی دختره 

من جات باشم  میگم نیست ب ی ورم  والا   عشق و حال کن براخودت 

میرسه روزی ک بخندی ب امشب   بزار ی همدم  ی شوهرمهربون کنی  میفهمی دنیا دست کیه

خدا بهت صبر بده و هرچي ك باعث خوشبختيته ب دلت بندازه

مرسی فدات توروخدادعاکن برگرده توروامام حسین هرکی این پستمودیددعاکن برگزده فراموشم نکنع تورواین شبای عزیز

مرسی فدات توروخدادعاکن برگرده توروامام حسین هرکی این پستمودیددعاکن برگزده فراموشم نکنع تورواین شبای ...

انشالله

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
ب این فک کن ک الان یکی رو داره کنارش از زندگیت لذت ببر  بخدا دوس پسر بزرگ ترین اشتباه زندگی ی ...

اره صددرصدحرفت درست اماهمیشه توفکرش بودولی دوشب بدجورمخصوصاامروز بدجوربغض کردم براش طاقت ندارم اخه چرا

اره صددرصدحرفت درست اماهمیشه توفکرش بودولی دوشب بدجورمخصوصاامروز بدجوربغض کردم براش طاقت ندارم اخه چ ...

هیچ پسری ارزش اشکای تورو نداره   نبینم ناراحت شی بابت ی پسر ک الان معلوم نیست با کیه  کجاست

تو  ی دختری   ارزشت خیلی بیشتر از این حرفاست   قدر خودتو بدون  و فقط ب خودت فک کن

اون پسری ک تو داری بهش فک میکنی  الان شاید با چند نفر دیگ باشه   پس خداروشکر ک جداشدی  و همیشه باخودت تکرارکن ک حالت عالیه

هیچ پسری ارزش اشکای تورو نداره   نبینم ناراحت شی بابت ی پسر ک الان معلوم نیست با کیه  کجاس ...

اخه تادوروزپیش بهش فک میکردم اما ن ب این شدت یهو دیروز مخصوصاامشب یهو مث چی یادش افتادم چرایهواینجورشددل تودلم نیس براش بدجورم براش خیلی دوسش دارم