2726
آخه کاربر طوفان مرگ به محض اینکه اومد پیش استارتر چن ساعت بعد بدون دلیل ترکید  مگ‌میشه مگ داری ...

عزیزم چندبار عرض کردم تعلیق کاربری بی دلیل نمیشه یا کاربر خودش درخواست داده یا خطایی انجام داده که تعلیق شده

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
عزیزم میشه حداقل یکی از کاربریاشو وصل کنین  لطفا 😔

عزیزم برگشت کاربری با من نیست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم‌میتونیم بگیم به جای اون کاربر؟

نه هرکاربری باید خودش درخواست بده 

2728
از نی نی یار ۵ بپرسم پس؟

اره از نی نی یار 5 هم میتونید صبح بپرسید

@benimai     مهسا بش بگو بره تماس باما یااز طریق تلگرام بگه وصلش کنن بگو زورمونو زدیم م ...

باشه 

اخه میگه تو پی وی فقط من بودم 

کسی نبوده 

ولی نمیدونم کی باهاش دشمنی میکنه ....☹

ینی اون میگه مشکلش چی بوده؟ ما فقط میخایم بدونیم دلیلش چی بوده

میدونید کی تعلیق شده و چه زمانی

سری قبل خودِ نینی یار ۵ گفت ک با خانوما هستش تو پی وی  اینبارم همین و میگه .....

اگر نی نی یار 5 این حرف زده پس دلیل تعلیق همین بوده  بازم تاکید میکنم اگر از خود نی نی یار 5 جواب گرفتید

2706