2703
2553
خداروشکر.  پسر من فشار ریه داره نمیدونم چی میشه.   دعاش کنید

عزیزززم😣خیلی ناراحت شدم انشالله به حق این روزای عزیززودی خوب میشه چشم اگه لایق باشم حتماشماهم توراهی منودعاکن تاصحیح وسالم به دنیابیاد...کدوم شهرین دکترش کیه؟؟بایدعمل شه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نمیدونم فشار ریه چی هست؟  عمل میخواد مگه؟ عمل.قلب میشن؟؟؟

نگران نباش...اکوی قلب انجام دادی براش؟؟کدوم شهری شما؟؟؟چندوقتشه پسرت...نفسش خیلی تندتندهست؟؟؟کبودمیشه؟؟؟موقع شیرخوردن عرق میکنه یانمیتونه شیربخوره زیرسینت؟؟؟

2456
نگران نباش...اکوی قلب انجام دادی براش؟؟کدوم شهری شما؟؟؟چندوقتشه پسرت...نفسش خیلی تندتندهست؟؟؟کبودمیش ...

4 روزه به دنیا اومده. 

اصلا بهش شیر ندادم. 

یک.ساعت بعد تولد نفسش تنگ شده اول گفتن قلبش.سوراخه الان که اکو قلب کردن میگن.فشار ریه اش بالا هست . 

شما چیزی میدونید؟ خوب میشه؟ 

خدایا شکرت😍
4 روزه به دنیا اومده.  اصلا بهش شیر ندادم.  یک.ساعت بعد تولد نفسش تنگ شده اول گفتن قلبش. ...

پسرت زودبه دنیااومد؟؟؟چون توتیکرت هنوزگفته یک هفته مونده به تولدش...معلومه که خوب میشه این چه حرفیه...توی بارداری بهت چیزی نگفتن؟؟ازسونوواینا...

پسرت زودبه دنیااومد؟؟؟چون توتیکرت هنوزگفته یک هفته مونده به تولدش...معلومه که خوب میشه این چه حرفیه. ...

نه توی سونو همه چی خوب بود. 

سزارین بودم که 38 هفته و یک روز سزارین شدم. بچه ام رسیده بود 3.کیلو هست

خدایا شکرت😍
پسرت زودبه دنیااومد؟؟؟چون توتیکرت هنوزگفته یک هفته مونده به تولدش...معلومه که خوب میشه این چه حرفیه. ...

دوست داشتی بهت درخواست دوستی میدم قبول کن اگه امکانش هست که تهران بچت ودکترببری بهت آدرس میدم ببری اونجاخیالت راحت میشه 

2714
دوست داشتی بهت درخواست دوستی میدم قبول کن اگه امکانش هست که تهران بچت ودکترببری بهت آدرس میدم ببری ا ...

هنوز توی دستگاهه . اصلا مرخصش نکردن. گفتن شنبه.هفته آینده دوباره اکو قلب میشه. 

یزد هستم دکتر قلب دکتر علیپور هست

خدایا شکرت😍
هنوز توی دستگاهه . اصلا مرخصش نکردن. گفتن شنبه.هفته آینده دوباره اکو قلب میشه.  یزد هستم دکتر ...

نگران نباش عزیزم انشالله خداخودش کمک میکنه وهمه چیزبه خوبی وخوشی میگذره وگل پسرت صحیح وسالم میادخونه

ممنون. ِِِِِشما نمیدونید درمان فشار ریه چیه؟ درمان داره؟

ای بابامعلومه که درمان داره انقدراسترس نداشته باش وفقط دعاکن وبه خداتوکل کن...احتمالااگه سوراخ قلبش بزرگ باشه واسه کم شدن فشارریه یه عمل کوچیک انجام میدن وفشارریه روکم میکنن وقتی که بچه بزرگ شدووقت عملش شدعملش میکنن وبه سلامتی دیگه میشه عین بچه های عادی...اینی که گفتم دربدترین شرایطش بود...شایدم هم باداروخوب شدبه لطف خداوازین گونه اقدامات خبری نبود...فقط توکلت به خداباشه خیلی واست دعامیکنم گلم

2706