1874
1823

من الان توسی وچهارهفته ام ودوشنبه میرم توسی وپنج...به نظرتون بخورم ...شماروزی چقدرمصرف میکردین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا زرردی من کاسنی و شاطره از هفتع 36دارم میخورم

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

ببین عزیزم هرکاری کنی بچه زردی میگیره فقط کم وزیادداره من بچم زردی نداشت ب دنیااومدآغوزوک خوردزردی گرفت ولی خودم کاسنی خوردم ب بچه قطره بیلی ناستردادم اومدپایین ترنجبینم میتونی بدی نوزادبخوره هرچقدردفع داشته باشه زردیش ازبین میره

دخترم تمام هستیمه 
از ان تی حساب کن گلِ من

والامن توهفده هفتگی متوجه شدم باردارم اصلاان تی وایناندادم فقط آنومالی دادم....طبق سونوآنومالی الان بایدسی وپنج باشم بعددکترم گفته چون تاریخ پریودت ونمیدونی یکی دوهفته عقب ترحساب میکنه سن بچه رو...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والامن توهفده هفتگی متوجه شدم باردارم اصلاان تی وایناندادم فقط آنومالی دادم....طبق سونوآنومالی الان ...

دکتر رو ول کن😅

طبق انومالی جلو برو

اخرشم به همین تاریخ درد ات میگیره

دوهفته ازمن جلوتری

من ۳۴ هفته ام

شما ۳۶ ای

😊سپاس خدای را که پروردگار جهانیان است😊
والامن توهفده هفتگی متوجه شدم باردارم اصلاان تی وایناندادم فقط آنومالی دادم....طبق سونوآنومالی الان ...

سلام. توی یکی از تاپیکها دیدم بچه قبلی تون مشکل قلبی داشته. درسته؟؟ مشکلش چی بود؟ فشار ریه هم داشت؟

برای شفای پسر کوچولوم دعا کنید😚
سلام. توی یکی از تاپیکها دیدم بچه قبلی تون مشکل قلبی داشته. درسته؟؟ مشکلش چی بود؟ فشار ریه هم داشت؟

بله عزیزم نه چون به همراه وی اس دی که داشت پی اس هم داشت ریه هاش زیادتحت ف

شارنبودونه ماهش بودعمل کردوخداروشکرالان خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیزم نه چون به همراه وی اس دی که داشت پی اس هم داشت ریه هاش زیادتحت ف شارنبودونه ماهش بودعمل ک ...

خداروشکر. 

پسر من فشار ریه داره نمیدونم چی میشه.  

دعاش کنید

1826
خداروشکر.  پسر من فشار ریه داره نمیدونم چی میشه.   دعاش کنید

عزیزززم😣خیلی ناراحت شدم انشالله به حق این روزای عزیززودی خوب میشه چشم اگه لایق باشم حتماشماهم توراهی منودعاکن تاصحیح وسالم به دنیابیاد...کدوم شهرین دکترش کیه؟؟بایدعمل شه؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزززم😣خیلی ناراحت شدم انشالله به حق این روزای عزیززودی خوب میشه چشم اگه لایق باشم حتماشماهم توراه ...

اصلا نمیدونم فشار ریه چی هست؟ 

عمل میخواد مگه؟ عمل.قلب میشن؟؟؟ 

اصلا نمیدونم فشار ریه چی هست؟  عمل میخواد مگه؟ عمل.قلب میشن؟؟؟

نگران نباش...اکوی قلب انجام دادی براش؟؟کدوم شهری شما؟؟؟چندوقتشه پسرت...نفسش خیلی تندتندهست؟؟؟کبودمیشه؟؟؟موقع شیرخوردن عرق میکنه یانمیتونه شیربخوره زیرسینت؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش...اکوی قلب انجام دادی براش؟؟کدوم شهری شما؟؟؟چندوقتشه پسرت...نفسش خیلی تندتندهست؟؟؟کبودمیش ...

4 روزه به دنیا اومده. 

اصلا بهش شیر ندادم. 

یک.ساعت بعد تولد نفسش تنگ شده اول گفتن قلبش.سوراخه الان که اکو قلب کردن میگن.فشار ریه اش بالا هست . 

شما چیزی میدونید؟ خوب میشه؟ 

1718