1822
1823

کو

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

کو کو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من خوشم نیومد 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

شیکه

ولی ب شونه های ظریف میاد 

از باغ شعرهایم،پرتقال میچینم برای تو و خویش...😁🍊برای تو و خویش چشمانی آرزو میكنم كه چراغها و نشانه ها را در ظلماتمان ببیند/گوشی كه صداها و شناسه ها را در بی هوشیمان بشنود/روحی كه این همه را در خود گیرد و بپذیرد و زبانی كه در صداقت خود ما را از خاموشی خویش بیرون كشد و بگذارد از آن چیزها كه در بندمان كشیده است سخن بگوییم/مارگوت بیکل📚(معصومم😇)واژه هاگاهی سلامم می کنند،من که شاعر نیستم/کوچه‌ها، پس کوچه‌ها مهمان راهم می‌کنند،من که عابر نیستم/ساقیان با صورتی باران زده گاهی نگاهم می‌کنند،من که عاشق نیستم/دوستانم مهربانی را نثارم می‌کنند،من که لایق نیستم/من فقط یک جرعه احساس زلال،یا اگرباشد کمی اندیشه و ایمان ناب،می‌خرم ازیک دکان در آسمان،می‌گذارم پیش رو،تا ببینم صورت آن خوبرو/من که تاجر نیستم/گفته بودم،من که شاعر نیستم🧡🍂
1826

زیاد خوب نیس 

میخوای مدل بفرستم برات؟

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛
1718