2733
2734
عنوان

خدا بگم چی کارتون کنه

932 بازدید | 107 پست

اون دسته از تهرانیهای ک ادعای فرهنگ بالا شون میشه عکس هایی ک میزارم کاملا بیانگره کی بی فرهنگه  اون دسته ک میگن شمالیا  ما نیایم میمیرن از گشنگی  شمالیا همشون باغ دارن انواع میوه سبزی شیر و گوشتم فراوان برنجم فراوان  گردو حبوبات..... پس خیالتون راحت  

برعکس شما با اومدنتون ما رو ب کشتن میدین این همه راها رو بستن با چه زبونی بگن نیاین باز کلتونو انداختین پایین تو پارک پر تهرانی ساحل جای سوزن انداختن نیست ما ک دریا و کوه بغل گوشمونه بیرون نرغتیم اونوقت اینا کرونا رو ب یه ورشون گرفتن اومدن اینجا بس کنید تو خیابون پر پلاک تهران بس نیست اه هی میگن اونایی ک میان شمال بومی همون جان بابا برین بیمارستان ببینید کروناییهای تهرانی بیشترن تا خود شمالی بومی شمال تو پارک چادر نمیزنه تو ساحل چادر نمیزنه لهجه ک داد میزنه واقعن متاسفم 😔

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم. فقط میتونم بگم متاسفم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

عزیژم اژ کل ایران دارن میان!اونایی هم که دورن شهرهای دیگه میرن مسافرت!اونایی هم که نمیتونن برن مسافرت میرن مهمونی و عروسی و هیئت!کلا گیر یه مشت ... افتادیم

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

واقعا برای بعضی ها متاسفم

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          

دوست منم امروز راه افتاد واسه اونجا

البته مال تهران نیستیم

بهش میگم نرو‌خطرناکه 

شکلک اینا میده😕😕😕😕

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2738

عزیزم از شما بعیده ها

تو شمال فقط تهرانی ریخته

مشهد و اصفهان‌ و و و نیست؟

دیشب صد تا عکس دیدم از همه جا رفتن شمال

چرا همه اسم تهرانیا رو میبرن؟!!!

در ضمن دیگه تهرانی وجود نداره

همه ساکن تهرانن ....

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
الان برعکس تهران پر شده از شهرستانی که 😑

واا انتظار دارین پایتخت کشور نرن خب شاید کار اداری دارن

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          

دوست عزیز من خودم شمالیم وساکن تبریزولی این نکته رو فراموش نکنی یک عده از ساکنان شهرهای شمالی هم مقصر هستن اگر فروشنده ها به غیربومی موادغذایی وبنزین نفروشن وهتل وویلا اجاره ندن ومراکز تفریحی وجاده ها رو ببندن کسی جرات اومدن به شمال رو نمی کنه پس خودمردم شمال البته بعضی هاشون به دلیل طمع به پول مقصر عستن

عزیژم اژ کل ایران دارن میان!اونایی هم که دورن شهرهای دیگه میرن مسافرت!اونایی هم که نمیتونن برن ...

بخدا رفتم دارو خونه دیدم چندتا تهرانی اومدن سرفه سرفه با لهجه دارو میخواستن پزشک دارو خونه گفت مگه مجبورین تو این کرونا بیاید اینجا شما باید بستری شین  مردم همه سر تکون میدادن متاسف شدن من ک دارومو نگرفتم فرار کردم اومدم خونه ☹️

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2706