2726

من حالم بد بود خیلیم بد این حرفو زدم بگه اره ولی کاملاااا جواب برعکس گرفتم ازش

۳ ساله باهاشم ۳ سالع میشناسمش از همون اول اخلاقش اینجوری بود نمیتونم بگم یهو اینجوری شد خیلییی ادم درونگراییه ولی خدایی بد ۳ سال بدجور خورد توذوقم 

شما بودین واقعا چ فکری میکردین ؟ چ حالی داشتین؟ حق دارم نارلحت شم؟ 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

کو

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اسکرینم کو کو کنیم 

بزار دیگ خواهر😐

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2728

درونگراس دیگه.ولی زیادی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
بین دو تا گزینه موندم یا بخاطر اخلاقش تحت فشار گذاشتمش و نتونس ج بده چون هیچ وقت ادم احساسی نبوده یا ...

والا جوری ک تو نوشتی منم بودم دوس نداشتم جواب بدم😂بد نوشتی، معلومه انشا نوشتنت صفر بوده سمیه🤪😂

بین دو تا گزینه موندم یا بخاطر اخلاقش تحت فشار گذاشتمش و نتونس ج بده چون هیچ وقت ادم احساسی نبوده یا ...

دقیقا شوهر منم اینجوره خیلی سرد خواهرشوهرم بهش میگه کوه یخ واقعا با یه شی فرقی واسش ندارم😑

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊
2706