2737
2739
عنوان

مررگ من راستتت میگیییی

278 بازدید | 18 پست

@نوشین۱۳۶۸۰۸۱۳ چراااااا  فقل کردی تاپیک روو جددییییی میگیییییی  ک من خاله شدمم شوخیییی نکن با من 😭😭😂😂😂😂😂😭

خدایااا شکررت مبااارک باشه عزیزدلممم دیدی گفتم غصه نخور بزودی ماماان میشی؟؟😍😍😍😍😍

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلی داشتن؟🌱

اره خیلی ناراحت بود خداروشکرر جواب گرفت😍 تو تاپیکاش هست بخون اگه خواستی😘

2731
اره خیلی ناراحت بود خداروشکرر جواب گرفت😍 تو تاپیکاش هست بخون اگه خواستی😘

سلام عزیز دلم خوبی پرستشدل جونم

تیرماه که یادته باید iui میکردم دارو خوردم رفتم سونو گفت بزرگترین فولیکولت ۱۰ میله و به درد نمیخوره سیکل کتسل شد دارو داد رفتم تو سیکل میکرو

۹ مرداد پریود شدم از روز سوم پریود شروع کردم دارو خوردن روز ۲۳ مرداد تخمک کشی کردم دو روز بعد گفتن ۱۹ تا جنین داری . یکم هایپر بودم اما چون علائم شدید نداشتم دکتر گفت ۲۸ مرداد انتقال میدم برات . دوتا جنین یک دختر و یک پسر انتقال دادم دکتر گفت یازدهم و سیزدهم شهریور برو آزمایش بارداری بده. پنج شنبه ۶ شهریور روز حضرت علی اصغر بود متوسل شدم به مادرشون خانم رباب و یک بی بی چک زدم که صد هزارمرتبه شکر مثبت رود.

اما یکم بخاطر عوارض هایپر دارم اذیت میشم شکمم شده عین یک خانم ۹ ماهه و آب آورده نزدیک دو سه لیتر غذا دوتا قاشق میخورم معده ام انگار میاد تو حلقم چون به خاطر این آب آوردنه باعث فشار به اجزای داخلی شکم شده دیروز کلا تو بیمارستان بودم ازم یک سری آزمایش گرفت و سونو شدم آزمایش بتام ۱۱۰ بود خداروشکر که نشون میداد بی بی چکم درسته.

به خاطر بچه ها دکتر گفت با سرم آلبومین کنترل بشه شرایط بهتره و صلاح نیست آب شکم رو بکشن

خلاصه که نه خواب درست و حسابی دارم نه میتونم دو قاشق غذا بخورم ، معده درد امانمو بریده .... اما خدا رو صد هزار مرتبه شکر که مامان شدم امیدوارم هر دوتاشون لانه گزینی کرده باشن و تا آخرش همه چی خوب پیش بره و بچه ها سر موقع به دنیا بیان .

سلام عزیز دلم خوبی پرستشدل جونم تیرماه که یادته باید iui میکردم دارو خوردم رفتم سونو گفت بزرگترین ف ...

ای خدااا ینــــی دوقلو میشهههه؟؟😍😍😍😍😍 الهیییی من فداااشوون بشممم فندقااااای خاااالههه😍😘 خیلییی خیلیییی برات خوشحااالمم الهیی ک سالم و سلامت به دنیا بیان بگیریشون بغلت ماهای اولته واسه همین سخته برات بعدش کم کم دردات کمتر میشه تا میتونی استراحت کن مادر شدن این سختیارم داره ولی بعدش شیرینیاشم حس میکنی هرچند الانم با وجود دردات میدونم شیرین برات وقتی تیکر بارداریتو میبینمم دلم غش میرهه براات😘😘😍😍😍😍😍😍😍  

2738
ای خدااا ینــــی دوقلو میشهههه؟؟😍😍😍😍😍 الهیییی من فداااشوون بشممم فندقااااای خاااالههه😍😘 خیلیی ...

قربونت برم الهی چندهفته دیگه که ساک بارداری و صدای قلب مشخص بشه ، معلوم میشه که جفتشون موندن برام یا یکی. راضیم به رضای خدا

ازت خیلی ممنونم که تو اون روزای سخت از لحاظ روخی حمایتم کردی

قربونت برم الهی چندهفته دیگه که ساک بارداری و صدای قلب مشخص بشه ، معلوم میشه که جفتشون موندن برام یا ...

خدانکنه گلمم  انشاالله به حق همین شب عزیز خدا جفتشو برات بخواد😘😘😘

دوست باید تو روزای سخت به درد بخوره دیگه😍😘

قربونت برم الهی چندهفته دیگه که ساک بارداری و صدای قلب مشخص بشه ، معلوم میشه که جفتشون موندن برام یا ...

سلام نوشین جونم خوبی عزیزم بهتری مامان خوشگل ؟😍

سلام نوشین جونم خوبی عزیزم بهتری مامان خوشگل ؟😍

سلام عزیزدلم 

رفتم سونو گفت ساک بارداری خیلی کوچیکه و کیسه زرد و پل جنینی هنوز داخلش دیده نمیشه ، قرار شد دو هفته بعد برم دوباره سونو که اگر جنین نبود دارو بده برای سقط اکثریت تو هفته ۸ صدای قلب رو هم شنیدن

سلام عزیزدلم  رفتم سونو گفت ساک بارداری خیلی کوچیکه و کیسه زرد و پل جنینی هنوز داخلش دیده نمیش ...

انشاالله ک جنین باشه اونم دوقلو😘😘

نوشین جان وقتی رفتی سنو ایشالا بیا تو پیج خودت خبر خوب بهمون بده

بیدار هوش جانم سلام

نتونستم تو پیج خودم منشنت کنم عزیز دلم

دیروز رفتم سونو دکتر سونو وقتی شنید تو ۶ هفته ساک خالی بوده خیلی تعجب کرد گفت ناراحت نباش ایشالا بعدی حالا بخواب ببینم چطوریه وضعیتت

در کمال تعجب تو سونوی شکمی قلبش میزد نمیدونی چه حالیم هنووووووز باور نمیکنم

2706