2726
الان حدود 4 روزه پسر دست گلم رو میارم مهد خودم هم تازه کارم رو شروع کردم ساعت کاریم زیاده تا 6 عصر ساعت 4 و نیم میرم بچه رو میارم محل کار

صبح ها فقط روز اول بچه ام خوب بود

این سه روز گریه میکنه و بهانه میگیره و نمیخواد بره

افسرده شده شب خواب میبینه

هرجا من میرم دنبالم میاد همش رو پام میشینه و...

عصر ها که میرم دنبالش تو چشماش اشک جمع شده و بغض داره

همه میگن عادت میکنه ولی چه قدر طول میکشه دلم براش کبابه به خدا

گریههههههههههههههههههههههههههه

دو سال و 10 ماهش بیشتره شما حساب کنید 3 سال

مهدش به ظاهر مهد خوبی هست از نظر تغذیه ای خوبه تمیز هم بود مربی هم زیاد داره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
اخی عزیزم عادت به دورینداشته ولی مجبوری تحمل کنی تا به مهدش عادت کنه جابه جائی محل و دوری از مادر یه مدت زمانی میبره
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طول میکشه عزیزم منم از 3 سالگی مهد رفتم یادمه اولین مهدی که رفتم فقط پشت در مهد گریه میکردم وتو نمیرفتم ولی کم کم عادت کردم منم همش به مامانم میچسبیدم هر وقت می یومد دنبالم اون موقع از این که مامانم کار میکرد خیلی ناراحت بودم ولی الان خیلی خوشحالم که مامانم کار میکنه و در امد وشغل خوبی داره وبهش افتخار میکنم
پسر گلم عاشقتم 😘😘
منم میرم سرکار. پسرمو مادرم نگه میداره. بنده خدا مامان همون اویل به من گفته بود تا 2 سالگیش نگه میدارم

اون ماه بچم 2 سالش شد مامان گفت 3 روزشو من نگه میدارم 2 روز بفرست مهد. اما مگه من می تونستم این کارو بکنم. خودم داشتم دیوونه می شدم. با شوهرم صحبت کردم که تا 3 سالگیش اون دو روز رو بدم به خواهرشوهرم. اما امان... همون روز اول بچم بنا رو گذاشت رو ناسازگاری. یک لجی کرد من تو این دو سال ندیده بودم . با مادرم صحبت کردم اونم بنده خدا قبول کرد یه سال دیگه داشته باشه

واقعا سخته قبول دارم.

امیدوارم زودتر عادت کنه
سمیه جان عادت میکنه ولی زمانش بستگی به روحیات پسرت داره .
پسر منم عین پسر شما بود وسط بازی یهو با گریه التماس میکرد میگفت میشه مامانی نرم مهد .

ولی دو سه روزه عادت کرد . اتفاقا دیشب به باباش میگفت با با من خانم مربی مو از شما بیشتر دوست دارم . البته پسر من چهار سالشه و چون بابش شغل آزاده ساعت 1 میره از مهد میاره .
هر چیزی که در این دنیا برای من رخ می دهد ، به نفع من است . چون من همه چیز را به خدا سپرده ام.
تایم مهدش در ابتدا کار زیاده.....اگه بتونی به یک نفر مثل مامانت یا مادر شوهرت یا همسرت بسپاری تا بچه رو ساعت 1 از مهد بیارن و نگه ش دارن.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
وایییییییییییی مرسی یه کم آروم شدم

خودم هم میدونم ساعت مهدش زیاده برای شروع ولی چاره ای نیست از مامانم که دورم اصلا جا نداره

با مادر شوهر هم شدید اختلاف دارم اصلا میبینمش کهیر میزنم

کما اینکه مهد های نزدیک خونه با اینکه اروزن هست و به نفع من هست از نظر مالی ولی زیاد کیفیت خوبی ندارن

اگر بخوام پیش مامان شوشو بزارم و اختلافات و ناراحتی های خودم رو کنار بزارم مهد خوبی پیدا نمیکنم

خلاصه که هر دو در هر حال عذابیم

ولی اگر بخواد سه هفته طول بکشه که بچه ام اب میشه از غصه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
بستگی به شخصیتش داره یکتا از 1/5 سالگی میره مهد امسال هم مجبور شدم مهدش رو عوض کنم روز اول کلی گریه دو روز بعدش اون آروم بود من از در مهد تا در اداره گریه میکردم زنگ میزدم میگفتن داره بازی میکنه خدا رو شکر با جابجایی هم زود کنار اومد
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
در ضمن یکتا آبان 4 سالشه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706