2726
عنوان

باردارهایی که مثل من درگیردردمعده هستن بیایین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 36 پست

به من لانسو پرازول داده یکم بهترم فقط یه کمممم

سیراب شیردون امتحان کن فکر کنم برای من اثر میکنه

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه لیوان شیر سرد بخور  آب رو اتیشه

میگه سوزشه نه درد 

البته شیر واسه همه هم جواب نمیده 

مثل موز که واسه بعضیا یبوست میاره واسه بعضیا ملینه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
دکترم واسه یبوستم دادگفت فقط دوشب بخوردیگه بیشترنخورنمیدونم چراوگرنه اون دوشبی که این شربت وخوردم فق ...

ببین برای سوزش معده خوبه من میخوردم 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
منم لانزو میخورم ،خیلی بهتر شدم  ولی خیلی میترسم عوارض داشته باشه

منم میترسم یه روز نخوردم دیدم داغون شدم مجبورم بخورم چاره ندارم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
منم میترسم یه روز نخوردم دیدم داغون شدم مجبورم بخورم چاره ندارم

دقیقا منم یه روز نخوردم از 12 شب تا 6 صبح درد کشیدم

البته دیروز دکتر بودم ،گفت ضرر نداره نگران نباش 

چند هفته ای ؟من نزدیک 32 هستم

دقیقا منم یه روز نخوردم از 12 شب تا 6 صبح درد کشیدم البته دیروز دکتر بودم ،گفت ضرر نداره نگران نباش ...

اوووه خوشبحالت آخراشی من هنوز ده هفتمه😭

2706