2703
2553

دوستان سلام معدم خیلی اذیتم میکنه شماچیکارمیکنین تاآروم شه معدتون؟؟؟دکتربهم قرص داده امامیگن مصرف قرص باعث اختلال تنفسی نوزادمیشه واسه همین میترسم بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار که معده ات درد کرد یکم‌پنیر بخور ببین چجوری میشه؟

سوزش نه ها ، درد

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2456

نمیدونم منم درگیرم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

دیگه اونایی که می گن از دکتر بهتر می دونن حتما

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2714

من‌کل بارداریم با قرص گذشت جز سه ماه آخر

هویج خام رو‌هم امتحان کن موقعی که معدت اذیته

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

من از سوزش،معده شبا تا صبح بیدا بودم... روزا گرسنه میشدم اما جرات نداشتم چیزی بخورم... 

دکترم بهم پتوپرازول داد 

اونو صبحا ناشتا میخورم، ی ربع بعدشم صبحونه میخورم 

خداروشکر کلا خوب شدم 

به دکترت اعتماد کن بالاخره درسشو ی عمر خونده ... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
من همون سوزش دارم عزیزم خیلی میسوزه 😣😣

عسل رو امتحان کن

البته عسل هم قند طبیعی داره زیاد خوردنش خوب نیست تو بارداری 

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2706