2733
2734

۵ هفته ک خیلی زودرفتی

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جواب سونوگرافی مو نگاه کرد گفت. اصلا یهو اولش گفت خو این سقط شده. گفت احتمالا پوچه. نمیدونم مثل اینک ...

دکترای بیسواد همش بلدن ته دل آدمو خالی کنن خب طبیعیه دیگ تو پنج هفته جنین دیده نشه ای بابا

دوهفته ای فکرتو آزاد کن استرس هم اصلا نداشته باش توی هفته هشتم بری ایشالاه صدای قلبشم میشنوی

من خواهرم هفته شش رفته بود بهش گفته بودن قلب نداره نمیدونم پوچه و... ولی اون صب کرد هفته دوازده رفت همه چی خوب بود الانم پسرش سه سالشه

2738
جواب سونوگرافی مو نگاه کرد گفت. اصلا یهو اولش گفت خو این سقط شده. گفت احتمالا پوچه. نمیدونم مثل اینک ...

چه دکتری بوده؟!

منم ۵ هفته ساک خالی بود

دو تا بارداری اینطوری بودم

دکترم گفت اشکال نداره هنوز زوده

هفت هفته برام سونو داد

بارداری اولم ۷ هفته رفتم قلبش تشکیل شده بود

ولی گفت سنش ۶ هفته هست و بعد از سه چهار هفته سقط شد

بعدی ۷ هفته رفتم خداروشکر همه چی خوب بود و نرمال بود

هیچ‌ دکتری ندیدم برای پنج هفته نظر سقط و پوچی بده

دارویی مصرف کردی؟!

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات