2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
تو رو خدا تو خصوصی بگو کسی میگیره براش اتفاقی میفته میان خر تو رو میگیرم خطرناکه

اره راس گفتی ولی هیجا نداره الان 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    

منم سقط کردم با قرص تو خونه،خیلی سخت بود،ناراحتم بابت کارم ولی پشیمون نیستم بچه دارشدنم بزرگترین اشتباه بود اونموقع حتی الان بعد دوسال هم شرایط بچه داری ندارم ،اگ‌میتونی نگهدار کاش مراقب بودی باردار نمیشدی

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
منم سقط کردم با قرص تو خونه،خیلی سخت بود،ناراحتم بابت کارم ولی پشیمون نیستم بچه دارشدنم بزرگترین اشت ...

تو رو خدا قرصو چجوری خریدین؟ 

منم شرایطش ندارم اصلا از لحاظ اعصاب و روان داغونم یه بچه 3 ساله هم دارم اصلا دیگه بچه نمیخوام. اما تقصیر خودمه جلوگیری نکردم مراقب نبودم 😭

2706