1822
1823

بلایکید💕

پا گذاشتم تو یه سال جدید از زندگیم که دوباره تکرار نمیشه😉خدایا فقط ازت میخوام اشتباهات جدیدی رو تجربه کنم و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنم🙂از همه کسایی که بهم بدی کردن تشکر میکنم😘👋🏻از کسایی که منو زدن زمین تشکر میکنم😌چون بهم کمک کردن یه بار دیگه بلند شم😍💪🏻تو سالی که گذشت یاد گرفتم خودم باشم😎یاد گرفتم هرچی هستم خوبم🤭یاد گرفتم هیچکی نمیتونه من باشه و من نمیتونم هیچکی بشم🤫همینم که هستم😊💕از خدا ممنونم که تنم سالمه😘😍🤲🏻خدایا ازت میخوام امسال محتاج نامردات نباشم🙂🙏🏻از مادرم بی نهایت تشکر میکنم چون تو تمام عمرم تنها کسی بوده که بدون چشم داشت و از ته دل پشتم بودو دوستم داشت😍😘💕😇😍به خودم قول میدم سال دیگه همین روز روز تولدم به ارزوهام رسیده باشم😝💪🏻و بگم خدایا مرسی که هستی😍😘💕

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

خوشگله 

چرا من عاشق خدا نباشم؟ وقتی بمن گفت تو ریحانه ی خلقت منی ⁦❤️گره کور ظهور تو منم میدانم.⁦❤️⁩313 ⁦❤️⁩خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!                                                        مثل خدا باش بذار واسه رسیدن بهت بمیرن 🙃.             . بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد 😍متعهدم ⁦❤️⁩             به بعضیا باس گفت جوری زندگی کن اگه گفتن گُه خوری ممنوع ⛔نیفتی از گشنگی بمیری 🤦😐 

چ دلنواز اومدم اما کوکوکنان اومدم

شکوفه ریز اومدم اما ریپلای کنان اومدم

اخه گفته بودی پست بعد

گفته بودی عکس بعد😝

من به عشق هری پاتره که زندم😍😍آبنبات_سایت_منم😋😋}..یک عدد عشق هری پاتر ( پاترهد😎)بزار جادوتون کنم بترکین : اسکپکو پاترونوم🐏🐏🐏🐏نه نه اینجوری نمیخواستم بشه😣فک کنم وردو اشتباه خوندم🤔فعلا تو همین وضع بمونید وردو یافتم نجاتتون میدم😐😂
1826
چ دلنواز اومدم اما کوکوکنان اومدم شکوفه ریز اومدم اما ریپلای کنان اومدم اخه گفته بودی پست بعد گفت ...

😂چقد روش کارکردی؟ 

خداروشکر 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💪😍

اولی خیلی ناز بود  اینیکی هم خوبه ولی اولی ماهه

چرا من عاشق خدا نباشم؟ وقتی بمن گفت تو ریحانه ی خلقت منی ⁦❤️گره کور ظهور تو منم میدانم.⁦❤️⁩313 ⁦❤️⁩خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!                                                        مثل خدا باش بذار واسه رسیدن بهت بمیرن 🙃.             . بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد 😍متعهدم ⁦❤️⁩             به بعضیا باس گفت جوری زندگی کن اگه گفتن گُه خوری ممنوع ⛔نیفتی از گشنگی بمیری 🤦😐 
1899