2733
2734

هر دو در کنار هم❤️❤️❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زمان ندارم

متوجه نشدم منظورتونو

مثال میزنم 

یه برنامه نویس خیلی سخته بدون دانشگاه برنامه نویس شه و یه برنامه نویس نمی تونه با دانشگاه برنامه نویس شه

بهتره بره دانشگاه درس بخونه در کنارش کلاس بره و پروژه قبول کنه❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بستگی داره به خودت.اگه فکر میکنی انقدر توی درس قوی هستی که به درآمد بالا میرسی درس.اگه میبینی با مهارت میتونی همون قدر درامد داشته باشی مهارت.توی خودت بگرد ببین استعدادت توی‌چیه درس یا مهارت.من کسی رو میشناسم دکتره همون درامدی رو داره که یه مزون دار داره.بستگی داره به خودت

2738
خب بستگی داره چه درسی؟

من خودم شاغلم، ولی در زمینه هنر نیست. دوست دارم در زمینه هنر هم فعالیت داشته باشم و هم در آمد زایی از طرفی رشته خودمو دوست دارم ، و دوست دارم اونو هم ادامه بدم. ولی نمیدونم میتونم هر دو رو با هم انجام بدم یا فقط یکی رو داشته باشم؟