2726

شربت ماستی ....نون خشک....فاموتیدین...مایعات کم بخور...زیرسرت بلندباشه

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم این مشکلو داشتم ولی خب مال من از قبلم معدم مشکل داشت دکترم تو بارداری قرص لانزوپرازول تجویز کرده بود میخوردم عالی بود

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
شربت ماستی ....نون خشک....فاموتیدین...مایعات کم بخور...زیرسرت بلندباشه

دکترم میگه مایعات زیادبخور😑داروهم گفت نمیدم چون واسه جنین مضره وباعث اختلال تنفسی میشه بعدبه دنیااومدن...به خدادیگه طاقت ندارم😣

شیر بخور من‌شیر میخوردم بهتر میشدم‌یادمه شربت هم‌میخورم اسمش یادم رفته فک کنم المینیوم ام جی بود اس نداشت حولست باشه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706