2726
مهسا جان من یه مدتی خیلی دنبالش بودم ولی عزیزم فقط تلکه پوله هیچ دکتر متخصص پوست و مویی پی آر پی رو تایید نمیکنه اکثرا دکترای عمومی اینکارو میکنن. من پیش یه دکتر عمومی رفتم که اینکارو انجام میداد خودش گفت پی آرپی رو بیشتر برای پوست انجام میده و تاثیرش روی مو شاید کمتر از بیست درصد باشه.... پیش یکی دو تا فوق تخصص پوست رفتم گفتن پی آرپی کاملا بی فایده است یکیشون گفت از مریضا تعهد میگرفتن و با رضایت خودشون پی آرپی انجام میدادن ولی تعهد میگرفتن اگه نتیجه ای نداشت مدعی نشن....بعد میگفت زیر میکروسکوپ پوستشون رو نگاه میکردیم هیچ تاثیری روی پوست نداشت حالا روی مو که دیگه اصلا اصلا تاثیر نداره چون اینو خود کسانی که پی آر پی انجا م میدن هم میگن......

یه قرصهای ویتامین هست که فقط مخصوص موست یعنی ویتامین هایی که برای مو خوبه رو داره .... اگه خواستی اسمش رو ببینم بگم بهت . خیلی رو ریزش مو تاثیر داره. قرص زینک هم خوبه ...

منم خیلی به پی آر پی امید داشتم ولی بی فایده است انگاری پولت رو دور میریزی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیستین ب 6 رو با دوز توصیه شده (3تا 4 عدد در روز) سه ماه بخورین.از داروخانه بخرین.شامپو سی وان آلپسین هم بزنین.به خانومای مسن یائسه دارو میدن به خانومای جوون نمیدن.سبوس برنج با ماست قاطی کن.کم خونی اگه داری جبران کن.برس به پوست سر ملایم بکش خونرسانی زیاد بشه.
2728
سلام
لطفا به این مسئله خیلی دقت کنین. پی آر پی یه روش تایید شده و علمی نیست و هنوز عوارضش شناخته شده نیست. وقتی راههای بهتر و مطمئن تر هست چرا از روشی استفاده می کنین که ضریب خطاش بالاست؟ هم پولتونو هدر میدین هم وقتتون رو و ممکنه که نتیجه دلخواه رو هم نگیرین. یا خدای نا کرده دچار عوارض بشین؟!
من یه ساله ریزش گرفتم بچه ها ازمایشام همه سالمه انواع قرص های خارجی و ویتامین رو خوردم آمپولهای بیتن بپانتین رو زدم حتی 7؛8 جلسه مزو تراپی کردم جواب نگرفتم تورو خدا یه دکتر تایید شده معرفی کنید تو 22 سالگی دارم کچل میشم

پانیذ عزیز باید اول علت ریزش موت مشخص بشه توی کلینیک پوست و پیوند موی بیمارستان گاندی پی آر پی انجام میدن کارشون هم خوبه ولی ممکنه که روی شما جواب نده ولی نگران نباش الان نهایتاً میتونی کاشت موی بلند انجام بدی اینم آدرس سایت کلینیکه http://phhtc.ir فقط حتماً مشاوره برو و حتماً مراقب باش که خود دکتر پیروزهاشمی برات انجام بده