2726
عزیزم منظورم سؤالات تخصصی بود نه خصوصی😀 من که همه رو نمی‌دونم اما آنهایی که باهاشون کار کردم در سط ...

ایگوانا رو میشناسی؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوران دانشجویم یه کارگردان که همکارم بودم البته تو کار دیگه،گفت تو صدا ومیمک خوبی داری برا بازیگری،و معرفیم کرد تا پروژه محمد رسول ا... هم رفتم دیدم اما اون موقع ها تو فاز فقط درس بودم و برگشتم شهرمون و دیگه دنبالش نرفتم اما ته دلم دوس دارم

2728
من گریمورم ولی انتظار دارن بدون دستمزد کاز کنیم،تا کی این روند ادامه داره،بیخیال اینکار بشم؟

اگر گریمور بودی این انتظار رو نداشتن عزیزم.. احتمالاً منظورتون اینه که دوره های تخصصی گریم رو گذروندی‌..بدون شک باید مدتی به عنوان مجری گریم فعالیت کنی تا کم کم خودت رو به عنوان گریمور مطرح کنی. با طراحان بزرگ اگر بتونی ارتباط بگیری و مدتی شاگردیشون رو بکنی خیلی خوبه. تهران نیستی ؟و اینکه هر کسی در هر سمتی دستمزد تعریف شده داره

رشته ی شما مرتبطه ب بازیگری؟ چیه که پاسخگوی سوالات هستین؟  کجا باید بریم تست بدیم حتما باید کل ...

عزیزم من تخصصم کارگردانی سینماست. 

برای دادن تست باید اخبار پیش تولید فیلمها و دنبال و در زمان مناسب برای دادن تست اقدام کنی. اما در تست افراد بسیار محدود و خاص انتخاب میشن..راه ساده تر گذراندن دوره های بازیگری در کلاسهای معتبر هست..و از همه مهم تر داشتن پشتکار

2706