2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

رشته ی شما مرتبطه ب بازیگری؟ چیه که پاسخگوی سوالات هستین؟ 

کجا باید بریم تست بدیم حتما باید کلاسا و دورها رو شرکت کنیم

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
اکثر بازیگرا خونشان کجاست؟

عزیزم منظورم سؤالات تخصصی بود نه خصوصی😀

من که همه رو نمی‌دونم اما آنهایی که باهاشون کار کردم در سطح شهر پراکنده هستند..اکباتان،نیاوران،شهرک غرب،و آتیه ساز منزل بیشتر بازیگرهاست

ریحانه پارسا و کوشکی جدا شدن؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706