2733
2734
عنوان

خانوما خیار زدین ب پوست صورتتون تا حالا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29870 بازدید | 21 پست

من با اپیلیدی اصلاح میکنم

بعدش پوستم به شدت قرمز و پر جوش میشه

واسه همین اینسری بلافاصله بعد از اصلاح خیار ورق کردم و گذاشتم روی صورتم

معجزه بود یعنی

الانم 3 4 تا جوش رو صورتمه که تا چند روز دیگه خوب میشه

من هر 40 50 روز اصلاح میکنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی لک و. اینچیزا ک نمیاره ن؟؟ من اب خیارو با گلاب قاطی کنم بنظرت خوبه؟؟

من یه مدت خیار و رنده میکردم با گلاب مخلوط میکردم یکمم آب اضافه میکردم میذاشتم تو جا یخی هر بار یه دونه اشو برمیداشتم کامل به پوستم میمالیدم تا یخش تموم شه

الان یادم افتاد باز درست میکنم😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
من یه مدت خیار و رنده میکردم با گلاب مخلوط میکردم یکمم آب اضافه میکردم میذاشتم تو جا یخی هر بار یه د ...

اره منم میخوام همینکارو کنم

گفتم بینم ترکیبش باگلاب خوبه یا ن

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙