2726
عنوان

کرونا از رو رفت!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 48 پست

من شمالم. مسافر عین گله گوسفند ریخته اینجا! خاک تو سرشون کردن ما خودمونو حبس کردیم اونوقت این اشغالارو بیا ببین! انشالله بدون کرونا برنگردن

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
عزیزم عکس قدیمی نیست؟ مطمئنی؟

عکس هم قدیمی باشه امروز اعلام کردن جاده چالوس ترافیکه

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عکس قدیمی نیست؟ مطمئنی؟

امروز جاده قفل بوده

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728

جفتشون نفهمن هم اونی که میره به قول خودش با رعایت پروتکل های بهداشتی هیئت هم اونی که میره تو جاده 

هیچ پروتکل بهداشتی کاملی وجود نداره این ماسک های نصفه و نیمه فقط خط اول پیشگیریه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

کرونا از اون موقع از رو رفت که مردم عروسی هاشون یواشکی میگرفتن عزاداری هاشون میگرفتن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عکس هم قدیمی باشه امروز اعلام کردن جاده چالوس ترافیکه

همیشه ادم ب فرهنگ هست.

خیلی ها هم که مراسم محرم رو تفریح میبینن امسال از مراسم نگذشتن

خیلی ها اگ که میبینی تو جاده هان متاسفانه بر این باورن که محرم باید تو روستا هاشون باشن چون محرم تو روستاهای پدریشون صفا داره

مگ نگفتن بستن مازندرانو😒😒😒😒

تکذیب شد

دقیقا

والا بخدا یه ماسک نصفه نیمه میزنن یه ظرف الکل میذارن جیبشون دیگه خدا رو‌بنده نیستن هی میگن پروتکل پروتکل

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706