2726
عنوان

کرونا از رو رفت!!!!!!

1036 بازدید | 48 پست

#کرونا از رو رفت ....

خجالت آوره ....

✍ آقای #وزیر_بهداشت و مسئولینی که دهنتونو باز میکردید اگر هیئات و مساجدی که پروتکل های ستاد ملی رو در محرم رعایت نکنند تعطیل می شوند ...

یا برخی هاتون اسمی از جریمه و ...مطرح کردید ، کجایید !؟

دهنتون چرا باز نیست الان !؟ 

چرا کسی نیست جلوی این افراد رو بگیره !؟!؟ 

این بی تدبیری و این بی برنامگی از سوی کسانی هست که یا جاهل هستند و یا خائن !!! و امیدوارم جاهل باشند ...

که اگر غیر این باشد ، جوابشان با #سید_الشهداء هست ...

در ستاد ملی برنامه ایی نبود برای این وضعیت !؟ 

واقعا ک....

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هم ملت هم دولت باید دست به کار میشدن که کرونا کنترل بشه

ملت باید رعایت میکردن دولت هم باید سخت میگرفت

ولی متاسفانه هر دو ضعیف عمل کردن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

جلو خونه ما هیئت همه تو دهن همن من از پنجره نگاه میکنم و تاسف میخورم

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
که چی؟ به محرم چه ربطی داره؟ برای محرم کار درست و کردند.... حالا یک سری از جاده های هزار و مازندران ...

حالا ک برای محرم کار درست و کردن برای جاده ها کار غلط... بیایم بگیم مساجد و هم باز کنن ک هردوتاش بشه غلط؟ 

2706