2737
2734

امروز بچه خوهرم ازم خواست که براش کارتون باب اسفنجی بیارم و از اعلامیه ایی ک تو گوگل زده بود شوکه شدم این کارتون بیش از 100علامت شیطان پرستی و عکس مستهجن داره ک سازنده توش جا داده میتونید خودتون ببینید اپارات اگ براتون مهمه لطفا این کارتون رو حمایت و دانلود نکنید تا ب بچه هاتون و عزیزامون اسیب نرسه واقعا که خطر بدیه

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند
بچه اصلا به این چیزا توجه نمیکنه .. 

دقیقا

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره عزیزم منم میدونم  السا و انا هم همجنس بازن و ...اووووه همش حساب کتاب داره

اصلا چیز واضحی نمیگه اینا برداشت های پیچیده ادم  بزرگاس 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738
میدونستید کلا باب اسفنجی گیه؟ 

خدایا وجدانی من با اینهمه سال سن اینه نه این‌کارتون رو دیدم همچین حسی نداشتم در واقع اصلا حس اینطوری به فیلم نداشتم

عجب برداشت های عجیبی از یه کارتون ساده!

اصلا چیز واضحی نمیگه اینا برداشت های پیچیده ادم  بزرگاس

اره بچه ها که نمیدونن اصلا.

فقط در ضمیر ناخوداگاهشون به دیدنش عادت میکنن 

البته یذره باب اسفنجی  و انگری برد پسر منو پرخاشگر کرد اما من براش میخریدم

ولی چون میدونم که چه سیاست کثیفی دارن خودم ناراحتم 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2706