2733
2734

پسر ۲ ماه‌ام رفلاکس داره دکتر براش روزی یک چهارم کپسول امپرازول تجویز کرده ولی به هیچ کلکی نتونستم بهش بدم. همه رو تف میکنه بیرون. اگرم زیادی بریزم ته گلوش بالا میاره. چیکار کنم؟ واقعاً مستأصل شدم. 😔

خواهش میکنم اگر در این زمینه تجربه‌ایی دارین بهم بگین.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

من گرانولشو گرفتم ، شیرینه راحت می خوره بارقطره چکون می چکونم ته گلوش

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

منم دخترم کولیک شدید داد شربت گل گریپ میدادم با شربت امپرازول ساختنی بود روزهای یکشنبه ساعت ۹خواهرم میرفت ازدرمانگاه معروفی هس توشیراز درمانگاه امام رضا ازاونجا میگرفت قرمز غلیظ بود میذاشت تویخ میاورد تا ده روز  سه دوره دادمش ولی همین باراول دادمش مثل اب رواتیش سریع خوب شدخدا خیر دکترکریمی بده ایشالا صدهاسال زنده بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من گرانولشو گرفتم ، شیرینه راحت می خوره بارقطره چکون می چکونم ته گلوش

میشه عکسش رو بزارین؟ یا دقیق بهم بگین چیه که از داروخانه بگیرم...

میشه عکسش رو بزارین؟ یا دقیق بهم بگین چیه که از داروخانه بگیرم...

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738
@مشکات_بانو۷۴     مرسی عزیزم. اونوقت اینو چجوری میدین؟ روزی چقدر؟

ببین روزی چقدرش بسته به میزان رفلاکس داره پسر من هر ۱۲ ساعت یه ساشه با یه قاشق اب جوشیده حل می کنم بهش می دم

ببین روزی چقدرش بسته به میزان رفلاکس داره پسر من هر ۱۲ ساعت یه ساشه با یه قاشق اب جوشیده حل می کنم ب ...

برای پسر من یک چهارم کپسول رو دکتر گفته صبح. البته دوز کپسول ۲۰ هست، اینی که شما میدین ۱۰

پسرتون چند وقتشه؟

ببخشید انقدر سوال میکنم چند روزه بدجوری درگیرم با این قضیه... 

برای پسر من یک چهارم کپسول رو دکتر گفته صبح. البته دوز کپسول ۲۰ هست، اینی که شما میدین ۱۰ پسرتون چن ...

شما بیشتر می دی به نسبت پسر من ولی همون ۱۲ ساعت یکی بدی بعد۴-۵ روز حله

منم دخترم کولیک شدید داد شربت گل گریپ میدادم با شربت امپرازول ساختنی بود روزهای یکشنبه ساعت ۹خواهرم ...

سلام دختر شما تا چند ماهگی کولیک داشت  ؟این امپرازول با اون ساشه ای فرق داره من تهرانم  به دکتر بگم ساختنی بده یا همین پودری خوبه؟دخترم یک ماه نمیشه بیچارمون کرده  شربت سگا گریپ کولیک ایز.کولیکیف. پدی لاکت .هیچی براش فایده نداره

سلام دختر شما تا چند ماهگی کولیک داشت  ؟این امپرازول با اون ساشه ای فرق داره من تهرانم  به ...

به من شربت امپرازول ساختنی داددوهفتع یبار تویخ میاوردم خونه شربت قرمز رنگ غلیظ و شربت گل گریپ خدا خیرش بده  دخترم دوماهش که بود من تجربه نداشتم اصلا تنها بودم یروز درمغازه همسایه پرسید چرا بچت بدارومه ببر دکتر زدم زیرگریه دکترمعرفی کرد بچه رو بردم خدا خیرش بده راحت شدم به من گفت نعنا بجوشون همزمان بده شربت حتما باید تو یخچال نگهداری بهش نعنا جوشونده صاف کن یکمم نبات داخلش باشه بده بخوره باتمان وجود درکت میکنم الان چ حالی داری غذا نفاخ نخور شوید پلو بامرغ ...

سلام دختر شما تا چند ماهگی کولیک داشت  ؟این امپرازول با اون ساشه ای فرق داره من تهرانم  به ...

دکتردخترمن شیرازه دکتر جلال کریمی اون بهم این دارو معرفی کرد خیلیی پیره ولی خیلییی باتجربس ۵۰سال دکترکودکانه دکترشوهرمم بوده 

2706