2726
عنوان

خانومایی که طلاق گرفتین بیاین

334 بازدید | 34 پست

خانمابعد طلاق تونستین  بافردمناسب آشنابشید یاازدواج کنید؟جریان زندگیم توتاپیک قبلم هست لطفا بخونیدراهنمایی کنید واسه تاپیک قبلمم گزارش بزنیدمرسی

چطوری به خونوادم بگم میخوام جداشم؟چی میشه بعدش؟ازمشکلاتتون بگید خانما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازدواج دوممه و اصلا احساس خوشبختی ندارم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728
هنو جدا نشده به فکر ازدواج مجددی    

واقعا نباشد فکر کنم بعد طلاق زندگیم بهترمیشه یابدتر؟چی سرم میاد بعدش؟میخام ببینم کساییکه طلاق گرفتن از زندگی الانشون راضی هستن؟

تهش اینه که خودت باید کاملا شرایطتتو بسنجی. 

فرد مناسبم ممکنه بیاد ممکنه نه هیچکس از اینده خبر نداره خیلیا ازدواج دوم و حتی سومشون خیلی موفقتر بوده عزیزم خودت باید تصمیم بگیری هیچکس نمیتونه در مورد ازدواج و طلاق نظر قطعی و کاملا درست بت بده

چراا

بد شانسم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
من ازدواج دوممه و اصلا احساس خوشبختی ندارم 

چراازاولی جداشدی؟دلت تنگ نمیشه واسش؟من ازاین میترسم دلتنگش بشم نتونم دیگه برگردم بهش. با پسرازدواج کردی؟چراراضی نیستی عزیزم؟

واقعا نباشد فکر کنم بعد طلاق زندگیم بهترمیشه یابدتر؟چی سرم میاد بعدش؟میخام ببینم کساییکه طلاق گرفتن ...

اگه  پشتوانه داری جدا شو  مستقل زندگی کن  تا فرد مورد نظرت پیدا شه ممکنه  یکسال یا ۱۰ سال طول بکشه پس  از الان فکر نکنی  ک ازدواج ب صلاحته

2706