2733
2734
عنوان

اگه یه پسر دوستتون داشته باشه ولی بخاطر بحث ها

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 33 پست
خود پسره خرابه یه روز کات کنه فردا با یکی دیگه توخیابونه

قرار نیس چون طرف مقابلت خرابه،تو هم خودتو خراب کنی اونوقت فرق تو و اون چیه؟

برا ناراحت کردن کسی یابرای عوض کارشو در اوردن شخصیت خودتو خراب نکن

❤Che khobe ke daramet

فکرتونو درگیر این چیزا نکنید..اخرش پوچی هست..

گاهی ما میزنیم تو سرمون میگیم فلانی کجاست چ میکنه دلم تنگ شده و..

فلانی تو اب های جزایر هاوایی مشغول اسکی رو یخ هست..

اصلا 1 لحظ هم به ما فکر نمیکنه داره عشق و حالشو میکنه..

این پسری هم که ازش گفتید ارزش نداره حتی در موردش یک لحظه فکر کنید.

هدفش مشخص شده هست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خودش اینجوریه

خودش اینجوریه که اینجوریه،اسم اون روش هست خراب تنوع طلب،قرار نیس دوس پسر ادم،نامزدش،شوهر ادم هر کار اشتباهی کرد منم در مقابلش همون کارو انجام بدم اونوقت تو هم میشی مثل اون بی شخصیت،تنوع طلب یا هرچی

❤Che khobe ke daramet
2731
خودش اینجوریه که اینجوریه،اسم اون روش هست خراب تنوع طلب،قرار نیس دوس پسر ادم،نامزدش،شوهر ادم هر کار ...

ولی واقعا میخوام‌بسوزه 

پس چیکاررکنم که حرص بخوره 

میدونم‌چکم‌میکنه 

ولی واقعا میخوام‌بسوزه  پس چیکاررکنم که حرص بخوره  میدونم‌چکم‌میکنه

ببین من ی چیزی بگم ناراحت نشو واقعیته کسی که میخاد بیاد طرفت کسی که واقعا دوست داره واقعا موندنیه راهشو پیدا میکنه باهاات ارتباط برقرار کنه تو ردش هم کنی میاد سمتت حتی اونوررر دنیا باشی

کسی نخوادت واقعا دوست نداشته باشه،بهش حرص بدی،بهش زنگ بزنی گریه کنی،بهش هی خودتو نشون بدی نمیادد ،

پس خودتو برای نشون دادن به اون خراب و بی شخصیت نکن بعدا پشیمون میشی 

بی توجهی هم خیلی راه خوبیه برا حرص دراوردن

❤Che khobe ke daramet
2738

این کار اشتباه رل بزنی که سراغت نمیاد.کاری که میتونی کنی اینکه همیشه به خودت برسی بری بیرون عگس بگیری بذاری اصلا هیچ پروفایل غمگینی نذاری ببینه چقدر خوشحالی و رفتنش هیچ تاثیری تو زندگیت نذاشته و حتی شک کنه ممکنه تو در حال آشنایی با شخصه دیگه ای باشی اما نطمئن نباشه.اگه از دوست راشتنت مطمئن بوده رفته خیالش راحت بود گذاشته رفته بعضی از مردها هستن طرف رو میذارن میرن حتی دختره منتشو میکنه میگه نمیخوام برو بعد که دختره میره و خوشحاله بهش برمیخوره ناراحت که چرا رفته چه جوری داره بدونه زندگی میکنه یا دختره میره با یکی دیگه آشنا میشه ناراحت میشه و بهش برمیخوره چرا رفته با یکی دیگه چون مردا فکر میکنند طرف مقابلشون مثل مادرشون همیشه هست.ولی خب این آدمی که تو تعریف کردی کلا آدم جالبی نیست بی مسئولیت و رفیق بازه  اینم مطمئن باش هیچ وقت هیچ آدمی رو لز دوست داشتنت مطمئن نکن همیشه تا دم عقدم باید فکر کنه ممکنه تو رو از دست بده هیچ وقت در مالکیت هیچ پسری قرار نگیر چون به دست بیاره دیگه براش بی ارزش میشی

باید چیکار کنم خب 😔

نمیدونم..من که پسر هستم وقتی دیدم یه بار از یه سوراخ گزیده شدم قید همه چی رو زدم رفت..

فهمیدم به درد من نمیخوره این روابط..چون اولش خیلی حال میده..ولی تا وابسته بشی یهو میزنند زیرش..

چون تو هدفت چیز دیگری هست اونا هدفشون چیز دیگری..تو نابود میشی بعدش..ولی اونا به هدفشون رسیدن و میرن سراغ کس دیگری.

2706