1822
1823

و دعواهاتون و ناراضی بودن خانوادش ول کنه بره و خودشم تنوع طلب باشه 

و دوروز بعد رل بزنی و اسم‌پسر جدیدو بزاری تو بیو و پروفایلت 

واکنش پسری که بهت نامردی کرده و رفته به نظرتون چیه ؟ 

برمیگرده سراغت ؟ یا میسوزه ؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

جفتشونو قبول ندارم

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

عی خدا

بابا بر نمی گرده.ولش کن

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
1794
خود پسره خرابه یه روز کات کنه فردا با یکی دیگه توخیابونه

قرار نیس چون طرف مقابلت خرابه،تو هم خودتو خراب کنی اونوقت فرق تو و اون چیه؟

برا ناراحت کردن کسی یابرای عوض کارشو در اوردن شخصیت خودتو خراب نکن

❤Che khobe ke daramet

فکرتونو درگیر این چیزا نکنید..اخرش پوچی هست..

گاهی ما میزنیم تو سرمون میگیم فلانی کجاست چ میکنه دلم تنگ شده و..

فلانی تو اب های جزایر هاوایی مشغول اسکی رو یخ هست..

اصلا 1 لحظ هم به ما فکر نمیکنه داره عشق و حالشو میکنه..

این پسری هم که ازش گفتید ارزش نداره حتی در موردش یک لحظه فکر کنید.

هدفش مشخص شده هست..

ولی خودش اینجوریه

خودش اینجوریه که اینجوریه،اسم اون روش هست خراب تنوع طلب،قرار نیس دوس پسر ادم،نامزدش،شوهر ادم هر کار اشتباهی کرد منم در مقابلش همون کارو انجام بدم اونوقت تو هم میشی مثل اون بی شخصیت،تنوع طلب یا هرچی

❤Che khobe ke daramet
خودش اینجوریه که اینجوریه،اسم اون روش هست خراب تنوع طلب،قرار نیس دوس پسر ادم،نامزدش،شوهر ادم هر کار ...

ولی واقعا میخوام‌بسوزه 

پس چیکاررکنم که حرص بخوره 

میدونم‌چکم‌میکنه 

1718