2726
عنوان

خوشحالی یعنی اینا😂

477 بازدید | 46 پست

اینارو با کلی چیز دیگه از دیجی کالا سفارش دادم‌؛ ولی این سه موردو خیلییی دوست دارم

ارزون هم گرفتم..

کاسه هارو چون شیشه بود بخاطر باقی مانده غذای نی نی ک تو پلاستیک نباشه خریدم(تقریبا ۲۵ هزار ؛ ۶ تا)

کش موها🤩🤩( ۱۲تان ،۸ تومن )

جوراب های مچی(۶جفت ،۱۰ تومن)😂😂

تاپیکمم همینطوری زدم🙃🙂

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

من از كاسه ها خوشم اومد چه نمكن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مبارک😍❤

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مباررررررررررک باشه عزیز😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

انشالله همیشه خوشحال باشی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

منم موخوام

مبارکت

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
وای خدا چه خوب و ارزون به به  دیگه جیا خریدی

یه جا قاشقی کنار اجاق

و اسپری و ضد تعریق و لباس برا نی نی و کرم و....

کاور موبایل 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
2706