2726
عنوان

لطفا در مورد سقط فراموش شده راهنمایم کنید. لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 40036 بازدید | 39 پست
سلام به من از هفته 6 گفتن که قلب جنین تشکیل نشده و قطب جنینی نرمال نیست. تو هفته 9 و 10 دوباره سونو دادم بازم قلب تشکیل نشده بود. رفتم پیش دکتر احیاء گرشاسبی بیمارستان مصطفی خمینی کارش خیلی خیلی خوبه. به من گفت تا آخر هفته 11 خطری نداره و ممکنه که ساک کوچک تر هم بشه و اجازه بده که خودش بیافته. خلاصه آخر هفته 10 بود که با خوردن دم نوش خیلی غلیظ زعفران و یه کم پیاده روی تند خودش خود به خود افتاد و درد خیلی کمی در حد پریود داشتم. فقط می خواستم اینو بگم که تو رو خدا اینقدر زود خودتون رو به دست این دکترای از خدا بی خبر پولکی نسپرید. تا میری مطب سریع می فرستن کورتاژ. اما دکتر گرشاسبی با راهنمایی های خوبش باعث شد که من کم هزینه ترین و راحت ترین و کم عوارض ترین سقط رو داشته باشم و الان خیلی از این بابت خوشحالم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام لیانا جون . رفتی سونو گرافی چی گفتن بهت ؟ ایشالا که بچه ات مونده باشه
پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
سلام توروخدا منو راهنمایی کنین من 6 آذر رفتم سونو هفت هفته و سه روز سن حاملگی بود دیروز که طبق محاسبات خودم 12 هفته بودم رفتم سونو غربالگری اما سن جنین رو زد نه هفته و یک روز و بدون ضربان قلب مشهود در جنین دکتر گفت سقط فراموش شده آخه چطوری من خیلی مراعات کردم حتی یه ذره لکه بینی نداشتم یا دل درد یا کمر درد غیر عادی اصلا حالم خوب نیست خیلی بهم شوک وارد شده از دیروز دارم همش گریه میکنم توروخدا اگر کسی شرایط مشابه داشته راهنماییم کنه دارم دیوونه میشم
وارش جان من یک هفته است که سقفط کردم با همین موضوع توروبرو شدم باید بهه خودت بیای و با این مسئله کن ...

سلام صدف جون میشه بگی شما چه داروهایی مصرف کردین

منم دیروز رفتم سونو گفت قلب جنین نمیزنه و باید سقط بشه

واقعا نمیتونم برم دکتر بخاطر دوقلوهام بیرون رفتن سخته

اگه میشه راهنمایی کن🙏

سلام به من از هفته 6 گفتن که قلب جنین تشکیل نشده و قطب جنینی نرمال نیست. تو هفته 9 و 10 دوباره سونو ...

سلام عزیزم.میشه بگی چه کارایی کردی که کورتاژ نشدی

استاد تغییر باش نه قربانی تقدیر