2726
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103186 بازدید | 5383 پست
والا بنظرم برید روی ترازو ولی آمادگی این روداشته باشید که حتی تایک کیلو بیشترنشون بده...بعدازپریود هم دوباره برید وبیایید بگید که جدول اصلاح بشه..........یا اگه فکرمیکنید میزنه توذوقتون وناامیدتون میکنه استثنائا چهارشنبه رو وزن کشی نکنید هروقت تموم شد اینکاروبکنید وبیایید بگید...

سلام

من صبحونه یه قاشق عسل و دو تا بادام و کمی نون و پنیر خوردم 160 کالری

الان خیلی گرسنمهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

دیروز هم 600 تا خوردم والبته گوجه و کدو رو خساب نکردم
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هفته پیش روزی 1600 خوردم این هفته باید جبران کنم

مانی جان می شه بپرسی دوچرخه ثابت چقدر کالری می سوزونه و در روز چقدر باید دوچرخه بزنیم

زانو ها خراب نمی شه ؟ من روزی یک ساعت می زنم

خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
2728
برا رفع گرسنگی هویچ رنده شده عالیه
یه سیب یا میوه یی که دوست دارید تیکه تیکه کنید و هر بار به اندازه یی که رفع گرسنگی بشه بخورید جز در مواقع گرسنگی چیزی نخورید
باز کردن در یخچال در حالتها بیحوصلگی یا بی هدف ممنوع
چه کاریه حوصله ت سررفته برو خودتو یه جور دیگه سرگرم کن چرا میری یه مشت اجیل میخوری؟؟؟!!!
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
هر صبح که از خواب پا میشی هر بار که میری جلوی سفره یا سر یخچال یادت باشه و به خودت بگو من از اضافه وزنم خسته شدم دوست دارم خوشتیپ بشم هر چقدر هم سخت باشه من میتونم
دوستای خوبم سلام

من بطور یکهویی اومدم مسافرت و تقریبا دیروز رو گند زدم فکر کنم حدودا 1800 کالری زدم ولی چاره ای نداشتم با فامیل شوشو هستیم و نیمی خواستم بهم بگن این باز رژیمه تما تلاشمو کردم ولی اینطوری شد ممکنه تا شنبه نتونم بیام همتون رو دوست دارم شکما توووووووووووووووووووووووو از شنبه دوباره با جدیت کامل میام و برنامه روزانه ام را گزارش میدم
یکتا جون مرسی که اسمم رو توی جدول اضافه کردی بهت قول میدم که هممون توی این 38 هفته به وزن دلخواهمون می رسیم انشاءا..............................

نونا جون مامان منم یه دکتر رفته بود همین طوری بهش رژیم داده بود که کلی عصبیش کرده بود . منم چند سال پیش کرمانی می رفتم هم کتابشو دارم و هم وزنه اش رو. بازم خوبه که خیلی گرون نکرده منم شعبه مطهری می رفتم

فرشته جون خوش اومدین خانوم البته منم تقریبا عضو جدید هستم امیدوارم که درکنار هم به نتیجه دلخواهمون برسیم

همتون رو دوست دارم تا شنبه که بیام . خداکنه حداقل اگر نتونستم رعایت کنم لااقل وزنم اضافه نشه
سلام فرشته جون اکثر بچه ها تو تاپیک برای نیم کیلو در هفته کالری مصرف میکنن ، برای این منظور باید روزانه 550 کالری از حد مجازت کمتر مصرف کنی عزیزم .
اگر بخوای هفته ای یک کیلو کم کنی باید روزانه 1100 کالری کمتر دریافت کنی ، حالا خودت باید برنامه ریزی کنی ببینی با کدوم راحت تری .

البته اگه الان کالری مصرفیت رو خیلی کاهش بدی بعدها برای کاهش وزن به مشکل میخوری و بدنت دچار استپ میشه .

فعالیت بدنیت رو بالا ببر ، روزی یک عدد مولتی ویتامین مینیرال مصرف کن .
من میخوام پس میتونم
سوگند جون منم وقتی میرم خونه کسی وانمود میکنم رژیم ندارم البته گاهی هم به شوخی چیزی در مورد رژیم میگم که همیشه هم پشیمون میشم چون دونستن اینکه رژیم داری یعنی زیر ذره بینی
اما درمورد خوردن خوب من خودمو بیشتر سرگرم میکنم دایما به بهانه از سر سفره بلند میشم ماست و سبزی میخورم و تیکه های کوچک نون برمیدارم
2706