اولین کاری که میتونی بکنی حمایت کردنشه، بی قید و شرط. اگر میتونید با هم برید پیش یه روانشناس خوب، ک ...

میشه درخواستمو قبول کنید به کمکتون نیازدارم لطفا .

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درخواست دوستی از سمت شما برای من نیومده عزیزم، اگر دادی دوباره بده که من دیگه ندم و قاطی نکنه😅🤦

اون موقع هنوز نداده بودم گفتم قبلش اجازه بگیرم بعد درخواست بدم.

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
اره خیلی خنده م میگیره اون موقع میخواستم اونکارو کنم ولی پشیمون شدم ب نظرم دختر بودن بهتره ولی  ...

استایل تامبوی چیه؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2728

مگه ب این راحتیه

چند جلسه میرن پیش روانشناس کلی تست ازشون میگیرن

بعد باید ازمایش بدن سطح تستوسترون خونشون مشخص شه 

بعد اگ تمام مراحل طی شد و پزشک و روانشناس تایید کردن ک واقعا ترنسه میتونه اونوقت عمل کنه

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙