2737
2734
عنوان

خونریزی بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 140651 بازدید | 93 پست
مردها که درد پریود نکشیدن که ببین یه زن چقد عذاب میکشه حتی همون دردهای معمولی زیرشکم هم والا عذاب آوره همیشه به شوهرم میگم تو هیچوقت نمیتونی دردهای ماهانه منو درک کنی لااقل کمک حالم باش حالا شما که سقط کردی و دردات صدبرابره خونریزی و... کلی مراقبت و ملاحظه میخواد آرامش روحی تقویت جسمی لازمه تو این دوره
چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔
من که قرص اچ دی نجاتم داد الان پریودام سه روزه به به همسرم هم الان که سرحال شدم کمکم میکنه والا اون موقع قیافه ام هم مسخره میکرد😂چون خیلی لاغرشده بودم ولی الان ادای آدم خوبارودرمیاره ولی تودلم نمیره😒
ماگذشتیم و گذشت آنچه تو باما کردی...توبمان و دگران وای به حال دگران.....😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چیزای زیادی تو این سایت خوندم ک ب استرسم کمک کرد..اگه کسی تو این شرایطه باید بگم قبل از اینکه قرص استفاده کنی،حتمن یه مسکن قوی بخور چون درد ک شروع بشه دیگه فایده نداره، درد با اسهال و استفراغ شروع میشه ب طوری ک من تمام این مدت توی دستشویی بودم..حتمن یه نفر پیشت باشه تا مدام برات حوله داغ بزاره روی دل و کمر..چون تب و لرز هم میکنید،وقتی خونریزی شروع شه درد تموم میشه، اما ضعف شدید خواهی داشت پس بهتره برات غذا های مقوی بیارن خلاصه الهی ک خدا نصیب هیچکس نکنه سخته
2731
سلام من هفته 5بودم و امروز قرص سیتوترک خوردم لخته خون متوسط افتاد.و الان قطره قطره میاد لخته باید چق ...

خانمی شما بعد دفع لخته باز خونریزی زیادی داشتین؟منم ۵هفته سقط شد طبیعی اما بعدش خونریزی کمی دارم میخام بدونم خونریزی کم طبیعیه؟

منم دقیقا شرایط شمارودارم هفته5 سقط داشتم..دو سه تا لخته دفع شد.الانم خونریزی خیلییی خفیف درم/نمیدو ...

منم مثل شما.وووای حالم چقدررر بدددده 

خدایا ممنونم که فرزندمرو به این زودی به من عطا میکنی👼
2738
منم دقیقا شرایط شمارودارم هفته5 سقط داشتم..دو سه تا لخته دفع شد.الانم خونریزی خیلییی خفیف درم/نمیدو ...

پس فک کنم طبیعیه اخه منم مثل شمام الان روزه سوممه پریروز خونریزیم شروع شد شبش لخته دفع شد الانم خونریزیم خیلی کمه ینی بدون نواربهداشتی 

پس فک کنم طبیعیه اخه منم مثل شمام الان روزه سوممه پریروز خونریزیم شروع شد شبش لخته دفع شد الانم خونر ...

سلام ببحشید میشه به منم بگید. منم مثل شمام اما خونریزیم زود قطع شد فقط یه روز. دیدم که همه زیاد داشتن گفتن نکنه مال من نیومده باشه. تروخدا شما بگو که رفتی دکتر با اون خونریزی کم سقط کاامل بود؟

منم دیروز به خاطر بارداری پوچ تو هفته 6 با قرص سقط داشتم این بار دومم که سقط کردم هنوزم درد و خونریزی دارم دفعه پیش هم تقریبا یک هفته خونریزی و لک بینی داشتم،دوستان حتما دو سه روز بعد سقط اگر خونریزیتون کم نشد برید سونوگرافی چون بعد چند روز باید خونریزی کم یا قطع بشه اگر نشد دلیل بر سقط ناقص هستش که اگر رسیدگی نشه باعث عفونت میشه

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰

سلام دوستان من ماهی دوبار پریود میشدم رفتم پزشک بهم قرص مدروفم داد به مدت ۱۵ روز که دو روز بعد تمومیشون من پریود شدم که درست روز خودش افتاد یعنی ۲۸ام پریودیم افتاد که ۲۳ آبان بود من بعداز پاک شدنم که ۳۰ ام بود اقدام کردم و روز ۹ آذر دوباره پریود شدم آیاممکنه سقط جنین باشه چون روز همیشه روز پنجم تمیز میشدم ولی الان پنجمم هستش خونریزیم خیلی شدیده و هردو ساعت یکبار دستشویی میرم که زیر شکمم خیلی درد میکنه و بعداز اون خونریزی شدید و لخته خون میاد رفته رفته بجای اینکه خونریزیم تموم بشه زیادتر میشه

2706