2733
2739
عنوان

خونریزی بعد از سقط

140660 بازدید | 93 پست
سلام مامانهای مهربانی که تجربه تلخ سقط را داشتید کمکم کنید. من چهارشنبه قبل باشیاف جنینم را سقط کردم میخواستم ببینم تاچند روز بعدش خونریزی داشتید؟ و برای رفع سرگیجه و ضعف چه کارهای باید انجام داد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم سه تا سقط داشتم

هر کدوم فرق داشته ولی‌ اگر تیکه نمونده باشه یک هفته رو احتمالاً خون ریزی داری

من تو هفته هفت ده روز داشتم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام منم 27 روز پیش سقط داشتم تو هفته 12 . چند روز بعدش خونریزی خیلی کم داشتم بعد بند اومد ولی الان ترشح قهوه ایی دارم دیروز دکترم گفت بخاطر این که موقع پریودت رسیده لکه بینی داری. پانی جون چرا درصد بارداری بعد سقط پایین میاد؟
2738
من با 3 تا قرص زیرزبونی سقطشون کردم .تازه من بعد 2 سال نازائی و دارو و درمان حامله شدم البته یه مدتی رفتم دکتر وقتی جواب نگرفتم دیگه نرفتم و زدم به در بی خیالی و طبیعی حامله شدم اونم دوقلو . ولی خدا نخواست و مجبور شدم بندازمشون
کسی نیست؟

رزگل جونم کاچی حتما بخور . البته بتونی با روغن زرد درس کنی عالیه . چیزای سرد اصلا نخور کمرت رو با یه پارچه محکم ببند. تخم مرغ محلی خیلی بخور.

پیش من مامانم بود و خیلی بهم رسید و اصلا ضعف نداشتم. من شبا زرده تخم مرغ محلی رو از سفیده جدا می کردم و قورت می دادم . ناشتا کاچی می خوردم و بعد صبحونه هم یا لیوان رازیانه جوشونده رو با عسل طبیعی مخلوت می کردم و می خوردم و بعد از ظهر هم زعفرون رو با گلاب دم می کردم و نبات می ریختم و می خوردم تا یک هفته خودمو اینجوری نگه داشتم اصلا هم زیر باد کولر نخواب من تا 1 هفته از زیر پتو در نیومدم. تا باد بهم نخوره . خدا رو شکر الان خیلی راحتم و اصلا درد و خونریزی و ضعف ندارم.
راستی جیگر هر شب بخور.
رزگل جونم زیاد بشه اشکالی نداره بلاخره اون خونا باید بریزه پس زود بریزه تا تمون بشه و چیزی باقی نمونه . تازه برای آرامشت هم خیلی خوبه. خونریزی من چون کاچی و رازیانه و زعفرون می خوردم بعد 3-4 روز تموم شد .
سلام دوستای عزیز
من حدود 2 ماه پیش توی 12 هفته سقط داشتم . بعدش هم تا یه هفته سردی نخوردم ولی بعدش کم کم شروع کردم با غذاهای گرم غذاهای سرد هم خوردم . حواستون باشه خوردن غذاهای گرم بیش از حد هم اصلا خوب نیست . باعث خشک شدن رحم می شه . کسایی رو میشناسم که بخاطر خوردن گرمی بیش از حد تا چند سال بعد از سقط باردار نشدن . فکر کنم رعایت اعتدال در همه چیز خوبه . سعی کن تا 40-50 روز هم ورزشهایی که تکون زیاد دارند انجام ندی چون باعث شل شدن کمرت میشه .
2706