1822
1823
عنوان

میاین لطفا😣

65 بازدید | 10 پست

ازدیروز کلیه م دردگرفته دیشب سرم زدم فقط براچندساعت آروم بود دوباره ازصبح شروع شده ازشدت دردحالت تهوع گرفتم😣🤕

راهی دارین بتونم دردشوکم کنم؟خواهشا اگه میدونین بگین خداخیرتون بده

💚💚اگه ندارین هم یه صلوات لطفابرام بفرستین ممنونم💚💚

❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤شمایی ک داری این امضارومیخونی  اره باخودتم  یه لبخند گنده بزن اینجوری  افرین حالا خوشگل شدی  
ببخشید.شاید سنگ داری

اره سنگه سابقه دارم🤕

❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤شمایی ک داری این امضارومیخونی  اره باخودتم  یه لبخند گنده بزن اینجوری  افرین حالا خوشگل شدی  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چون شوهر منم سنگ داره درد زیاد و حالت تهوع.آزمایش بده حتما

منتظرم لنتی بیوفته ببرمش آزمایش خستم کرده

1825
احتمالا بازم همونه.مایعات بخور و ورزش کن تا بیفته.اما حتما سونو برو تا مطمن بشی که قابل دفع هست

ممنون گلم💚

باید اندازه سنگت رو بدونی و مطمن باشی که میفته بزرگ باشه نمیفته و عفونت میکنه.شیاف دیکلوفناک بزار.گر ...

نه باردوممه ک میخوام سنگ بندازم وای خداکنه کوچیک باشه سونو دکترم نوشته برام ولی باید ببینم سونوگرافی زن کی بهم وقت بده😞

نه باردوممه ک میخوام سنگ بندازم وای خداکنه کوچیک باشه سونو دکترم نوشته برام ولی باید ببینم سونوگرافی ...

شوهر من هرسال دفع میکنه.اما هر شش ماه چک میکنه سنگ بزرگ نباشه تا دفع بشه.دو بار مجبور به سنگ شکن شد.داغون شد.هندونه و مایعات بخور و ورزش کن کوچک باشه میفته خدا کمکت کنه.

شوهر من هرسال دفع میکنه.اما هر شش ماه چک میکنه سنگ بزرگ نباشه تا دفع بشه.دو بار مجبور به سنگ شکن شد. ...

خیلی بده واقعادردش به معنای واقعی عذابه

ممنون عزیزم💚