2737
2739

دخترمم شش ماههشه رفلاکس داره وزن نمیگیزه شیر نمیخوره غذا نمیخوره گریه میکنه تو خواب نفسش بند میاد 

کجا ببرمش 

چن بار بردمش دکتر عللیزاده اصلا نمیفهمه رفلاکس چیه 

اکبری 

معصومه بلیلا

نادر لطفعلیزاده

کدومش بهتره

شما از کدوم دکتر نتیجه گرفتین هرکس ی اسم میگه بدتر گیج میشم  عصر میخوام ببرمش کجا ببرمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بردی . برا درمان رفلاکس موبه

خودم که نه بچه ندارم هنوز , ولی کلا تو خونواده ما میبرن پیش دکتر کرم پور , برادرم وقتی نوزاد بود اینجوری بود که مامانم برد , خاله هام بردن پیش اون همیشه هم نتیجه گرفتن , اونیکی برادرمم پیش دکتر چایچی میبرد مامانم البته اون زمان تو محلاتی ویزیت میکرد میبرد اونجا الان نمیدونم کجاست , کرم پور هم تو کلینیک فرهنگیان ویزیت میکرد مطبش نمیدونم کجاست ولی بزنی نت میاره

2731

دکتر شهرام عبدلی اسکویی

متخصص کودکان و رئیس بیمارستان کودکان هستن الان

من و خیلی از آشناهامون بچه هامون رو پیش ایشون میبریم و راضی هستیم.

با اینکه فوق تخصص دارن پول ویزیت رو کم میگیرن.

مطبشون تو گلگشت کوی شفا ساختمان گلگشت هست.

ببخشین منم از شما یه سوال بپرسم؟ شما سزارین رو پیش کدوم دکتر رفتین و کدوم بیمارستان؟ راضی بودین؟

چ جالب من الان دیدمتون 😂😂😂😂اگه دیدی ی موقع پیش دکتر معین زاده و بیمارستان شمس فوق العاد بود خیلی راضی بودم

2738

دکتر کامبیز متواضع

متخصص کودکان و نوزادان

رییس بخش کودکان بیمارستان دی هستن

کارشون فوق العاده ست

مشاوره آنلاین هم دارن

کد پزشک 5127

‏«مطپ | مشاوره پزشکی | خدمات پزشکی» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.matap.app&ref=share

توی apple store هم هست

سرچ کنید Matap

چ جالب من الان دیدمتون 😂😂😂😂اگه دیدی ی موقع پیش دکتر معین زاده و بیمارستان شمس فوق العاد بود خیلی ...

سلام می دونم‌خیلی گذشته اما دختر منم عین دختر شماست  کجا بردین اخرش ؟دنبال یه دکتر خوبم