2737
2734
عنوان

دانشگاه(انتخاب رشته)

| مشاهده متن کامل بحث + 2067 بازدید | 301 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  حالت خوبه؟ درصدات شبیه تخمین رتبت بود؟؟

سلام مرسی شما چطوری نه شبیه نبود خیلی بالاتر شد رتبه ام ۶هزار منطقه شدم

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
2728
منم خوبم فدات بالاتر شد یعنی بهتر شد یا کمتر؟؟🙊

بهم رتبه تا ۲۰۰۰منطقه میداد تخمین ولی شدم۶۰۰۰بدترشد

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
2738
اخی عزیزم اشکال نداره ان شالله موفق باشی

ممنونم عزیزم ناراحت نیستم تو انتخاب رشته فقط فرهنگیان رومیزنم نشدمیمونم سال بعد شما دانشجومعلمی؟؟میشه راهنماییم کنی برای مصاحبه

ممنونم عزیزم ناراحت نیستم تو انتخاب رشته فقط فرهنگیان رومیزنم نشدمیمونم سال بعد شما دانشجومعلمی؟؟میش ...

بله عزیزم دانشجو معلمم 

از همین الان سوال های احکام ازمون استخدامی رو شروع کن به خوندن

و سعی کن از همین امشب اخبار نگاه کنی و درجریان امور سیاسی اخیر باشی

بله عزیزم دانشجو معلمم  از همین الان سوال های احکام ازمون استخدامی رو شروع کن به خوندن و سعی ...

چشم عزیزم سعی میکنم خودم رو آماده کنم ممنون که به فکرم بودین

2706