2726
عنوان

دیگه تاپیک هارو حذف نمیکنن😨

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 86 پست
خب خوبه دیگه بقیه وه سوال عمومی هست چه عیبی داره بمونه.

عزیزم من خودم بارها تو تاپیکام ایم همسرمو گفتم ب دلایلی الان ممکنه برام ی مشکل گنده درست شه بنظر شما اینا اسم همسرمو شخصی میبینن پاک میکنن؟؟😑

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسیییی تو چطورییی

قفقونت

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰

یعنی اینکه اینجام یه فضای بسته و مسخره و خاله زنک و لوسه که هیچکس شعور دفاع از خودشو نداره و فقط بلدن نی نی یارو صدا کنن 

ینی اینکه آهای  کاربرای نی نی سایت شما خودتون شعورتون نمیرسه کدوم تاپیکو پاک کنین کدومو نه و ما به جاتون تصمیم میگیریم

هیچ ترسیم از تعلیق شدن ندارم خانومای خاله زنک و لوس دوس داشتین گزارش بزنین برام مهم نیست

...
2728
هیچ تاپیکی جز تاپیکای دارای محتوای شخصی ک اونم خود نی نی یار تشخیص میده😑

محتوای محرمانه=فعالیت جاسوسان سی آی اِی

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
عزیزم من خودم بارها تو تاپیکام ایم همسرمو گفتم ب دلایلی الان ممکنه برام ی مشکل گنده درست شه بنظر شما ...

اره

بهشون بگو

یا لینک خوده اون پست رو بفرست براشون

راستی من ندیدم تاپیکش رو

کو؟؟؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
یعنی اینکه اینجام یه فضای بسته و مسخره و خاله زنک و لوسه که هیچکس شعور دفاع از خودشو نداره و فقط بلد ...

دقیقا

انگار بچه ایم، باید با نظارت اونا تاپیکمون بمونه یا نمونه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
اره بهشون بگو یا لینک خوده اون پست رو بفرست براشون راستی من ندیدم تاپیکش رو کو؟؟؟

پاک کردم فک کنم

نمیدونم من نمیخوااام یعنی چییی اصلن من دوست دارم پاک کنم تاپیکامو

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2706